Makaleler

Takımlar için En İyi 7 Ücretsiz Proje Yönetimi Araçları
Takımlar için En İyi 7 Ücretsiz Proje Yönetimi Araçları
Bir proje takip yazılımı, farklı türlerde projeleri planlamak, atanan görevleri takip etmek, “yapılacaklar” listeleri oluşturmak, iş akışlarını otomatik hâle getirmek, proje kaynaklarını tahsis etmek, yöneticiler atamak ve tüm bunları tek bir merkezden yürütmek için kullanılan bir platformdur. Projeler için zaman çizelgesi oluşturup her bir görev için son teslim tarihleri atayabilir. Burada, güncel bir ücretsiz proje takip programı listesi paylaşarak zaman kaybetmeden iş birliğine dayalı ve verimli bir çalışma ortamı elde edebilmenize yardımcı olacağız.
12 dakikalık
Yapay Zekâ ile Video Oluşturma: En İyi 4 Uygulama
Yapay Zekâ ile Video Oluşturma: En İyi 4 Uygulama
Her türden pazarlama kampanyasının önemli bir parçası olan video üretebilen yapay zekâ programları şu anda bile oldukça çeşitli ve gün geçtikçe gelişmeye devam ediyorlar. Peki bir videoyu neredeyse tamamen otomatik olarak oluşturabilecek kullanımı kolay en iyi programlar hangileri? Yapay zekâ videoları kalite ve içerik bakımından gerçekten de tatmin edici sonuçlar verebiliyor mu? Bu makalede hem bu teknoloji hakkında bilgi verecek hem de güncel bir yapay zekâ video oluşturma programı listesi paylaşacağız.
12 dakikalık
En İyi AI İçerik Dedektörü Araçları (2024)
En İyi AI İçerik Dedektörü Araçları (2024)
Herhangi bir içeriğin yapay zekâ ürünü olup olmadığını tespit etmek için kullanabileceğiniz araçlar vardır. Bunlara kısaca "AI içerik dedektörü" adı verilir ve büyük bir kısmı ücret ödemeden kullanılabilir. Burada, bir yapay zekâ tarafından yazılan metinleri tespit etmek için kullanabileceğiniz en iyi AI dedektörü uygulamalarını listeleyecek ve bu işin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler paylaşacağız.
12 dakikalık
Pazarlama Stratejisi Nedir, Nasıl Oluşturulması Gerekir? (2024)
Pazarlama Stratejisi Nedir, Nasıl Oluşturulması Gerekir? (2024)
Etkili bir pazarlama stratejisi, yeni trendler kadar işe yaradığı kanıtlanmış taktikler de içerir ve hedef kitlenizin markanızı tanımasına, onunla bir bağ kurmasına, bir müşteri hâline gelmesine ve hatta gelecekte geri dönmesine yardımcı olur. Burada, pazarlama stratejiniz için kullanabileceğiniz en önemli bileşenlere göz atacak ve başarılı bir sonuç alabilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.
12 dakikalık
Sosyal Satış için Video Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sosyal Satış için Video Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sosyal medya, mevcut ve potansiyel müşteri grupları ile ilişki kurmak için yeni yollar sunarak pazarlama stratejilerinin de değişmesine neden oldu. Video çekimi, artık hemen her dijital pazarlama kampanyasının bir parçası oldu ve sosyal satış çekimleri için özellikle önem taşıyor. Bir video, doğru şekilde çekilir ve doğru mesajları verirse, sadece marka kimliğinizi tanıtmakla kalmayacak, hedef kitle ile başka türlü mümkün olmayacak kadar kişisel bir ilişki kurmanızı da sağlayacaktır.
12 dakikalık
Veriye Dayalı Karar Verme Nedir, Neden Önemlidir?
Veriye Dayalı Karar Verme Nedir, Neden Önemlidir?
Artık verilere odaklanan bir dünyada yaşıyoruz ve aynı nedenle verileri eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürme yeteneği, tüm işletmelerin başarısı için hayati önem taşıyor. Satış ve pazarlama çalışanları arasında yürütülen araştırmalarda, bu çalışanların %36'sı verilerin hedefledikleri kitlelere daha etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olduğunu söylüyor. Veriye dayalı karar alma, pazarlama başta olmak üzere bir işletmenin tüm departmanları için önem taşıyor. İyi ama veri odaklı karar verme (data-driven decision making) tam olarak nedir?
12 dakikalık
Pazarlama Planı Nedir ve Nasıl Oluşturulur (2024)
Pazarlama Planı Nedir ve Nasıl Oluşturulur (2024)
Tıpkı kişisel hayatınızda olduğu gibi iş hayatında da nereye gittiğinizi bilmiyorsanız çok uzağa gidemezsiniz. Bu, dijital pazarlama kampanyalarınız için de geçerlidir. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız. kampanyalarınızdan istediğiniz verimi elde etmeniz mümkün olmayacaktır.  Bu nedenle bir pazarlama planı oluşturmak tüm yöneticilerin gündeminin en üstünde olmalıdır.
12 dakikalık
İçerik Pazarlaması için En İyi Araçlar
İçerik Pazarlaması için En İyi Araçlar
Modern dünyada rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, içerik pazarlama (content marketing) kullanabileceğiniz en güçlü araç olabilir. Bunu doğru şekilde yapabilmek, yani hedef kitlenizin dikkatini çekebilmek için de, içerik pazarlama araçları kullanmanız gerekir.
12 dakikalık
En İyi Pazarlama İlişkilendirmesi Araçları (2024)
En İyi Pazarlama İlişkilendirmesi Araçları (2024)
Dijital pazarlama çabalarınızın ne kadar başarılı olduğunu, yani dönüşümleri ve satışları gerçekten de artırıp artırmadığını belirlemek kolay bir iş değildir. Ancak bir pazarlama kampanyasıyla marka bilinirliğini, işletme gelirini, dönüşüm oranlarını ve satışları artırmak istiyorsanız bu kritik öneme sahip bir bilgidir. Pazarlama ilişkilendirme yazılımları, bunu yapabilmeniz için size yardımcı olacak çok önemli bir araçtır ve onları doğru şekilde kullanmak, her türden işletme için faydalı olacaktır. Bu makalede, dijital pazarlama ilişkilendirme yazılımlarının ne olduğunu açıklayacak ve 2024 itibarıyla en iyi seçeneklerin hangileri olduğuna dair bir liste paylaşacağız.
12 dakikalık
En İyi Yapay Zekâ Proje Yönetimi Araçları (2024)
En İyi Yapay Zekâ Proje Yönetimi Araçları (2024)
Proje yönetmek, normal şartlarda oldukça zor ve kompleks bir süreçtir. Bir proje yöneticisinin amacı, işin sorunsuz şekilde yürümesini sağlamak, herkesin ortak hedef doğrultusunda bir rol üstlendiğinden emin olmak ve görevlerin belirlenen süreler içerisinde yerine getirildiğinden emin olmaktır, ancak tüm bunlar şaşırtıcı derecede zorlayıcı olabilir. Yöneticiler, çoğu durumda iş yükü altında ezilir ve iş akışını verimli bir şekilde yönetebilmek için sosyal iletişim becerilerine sahip olmaları da beklenir.
12 dakikalık
Bunları da beğenebilirsiniz
Bloglar
Web Seminerleri
sözlükçe

Free. Unlimited. Online.

Bitrix24, herkesin birbiriyle iletişim kurabileceği, görevler ve projeler üzerinde çalışabileceği, müşteri yönetimi ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebileceği bir platformdur.

Ücretsiz başlayın