Bitrix24 Şirket İçi Sürüm

Daha güçlü. Son derece özelleştirilebilir. Tamamen güvenli

Kendi sunucunuzda barındırılmak üzere tasarlanan Bitrix24'ün şirket içi sürümü, kaynak koduna tam erişim sağlar ve onu iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

Yüksek performans
İhtiyaç duyduğunuz kadar iş sürecini yürütün. Olabildiğince çok CRM varlığı oluşturun. Gerektiği kadar talep gönderin. Bitrix24 hepsini halleder ve asla gecikmez.
Tam özelleştirme
Kurumsal markanızı ve renklerinizi ekleyin, arayüz öğelerini özelleştirin ve kaynak kodunu düzenleyin; Bitrix24'ünüzü akla gelebilecek neredeyse tüm üçüncü taraf uygulamalarla ya da hizmetlerle entegre edin.
Geniş sürüm yelpazesi
İş gereksinimlerinize en uygun Şirket İçi sürümü seçin, ilk yıl için tam fiyat ödeyin, ardından her yıl orijinal fiyatın yalnızca %25'ini ödeyin. Kullanıcı sınırınızı artırmak istiyorsanız, sürümünüzü yükseltebilirsiniz.
index-box_1
icon-communications-1

İki faktörlü yetkilendirme

icon-crm-4

Sanal PBX

icon-contact-center-4

Yardım Masası

icon-sites-5

e-Öğrenme modülü

icon-communications-1

Kaynak kodu + API + SDK

Ekonomik

Kendi kendine barındırılan sürümün yıllık maliyetinin %25'ine ayarlanmış bir abonelik modeli aracılığıyla şirket içi Bitrix24 için uygun fiyatlandırma sunuyoruz. Satın almadan önce 30 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz.

Sürüm
Business
Enterprise
Kullanıcılar
50
100
250
500
1000+
3.590 US$
24.990 US$
Tam güvenlik

Verileriniz ve bunlara erişim sağlayan kişiler üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Bitrix24 şirket içi sürümü, aktarım sırasında verileri korumak için 256 bit anahtarlı SSL şifrelemeli bağlantı kullanır.

İki aşamalı yetkilendirme
Bitrix24 OTP ve Google Authenticator uygulamaları, iki faktörlü yetkilendirme için tek kullanımlık şifre kodları sağlar. Parolanız çalınsa bile hesabınıza olası bir hacker tarafından erişilemez.
Kendi sunucunuzda barındırma
Bitrix24'ün şirket içi sürümüyle tamamen denetiminiz altında olan özel bir bulut paketiniz olur; ek güvenlik endişeleri olan şirketler için ideal bir seçimdir.
Özel yedekleme kurallar
Önemli verilerin kopyalarını oluşturmak için özel yedekleme kuralları belirleyebilecekken neden standart bir günlük yedeklemeye güvenelim; kendinden barındırmalı Bitrix24 size tam olarak bunu sağlıyor.
index-box_2
icon-communications-1

İnternet bağlantısı güvenlik duvarı

icon-sites-2

MS Azure uyumlu

Birinci sınıf performans

Büyük miktarda veriyle, süreçle ya da taleple mi çalışıyorsunuz? Şirketiniz için ölçeklenebilir bir yazılım çözümüne mi ihtiyacınız var? Bitrix24 şirket içi sürümü tam size göre.

Üst düzey hız ve performans
Ne kadar işlem başlatırsanız başlatın ya da ne kadar talepte bulunursanız bulunun kendinden barındırmalı Bitrix24 sürümü, bunları işleme kapasitesinden fazlasını sağlar.
Son derece güvenilir ve evrensel olarak erişilebilir
İster aynı ofiste birkaç düzine kişi, ister birden fazla kıtada birkaç bin kişi istihdam edin; Bitrix24 daima istikrarlı performans ve sisteme evrensel olarak hızlı erişim sağlar.
Kolayca ölçeklenebilir
Bitrix24 şirket içi sürümüyle küçük bir denemeden şirket çapında bir uygulamaya kolayca ölçeklendirebilir ve şirketinizdeki her şube, departman ya da bağlı kuruluş için bağımsız intranetler kurabilirsiniz.
index-box_3
icon-tasks-4

Görev tabanlı erişim izinleri

icon-communications-1

TOA (NTLM, özel)

icon-sites-2

LDAP ve Aktif Dizin desteği

Hayal edebileceğinizden daha fazla entegrasyon

Pazarımızdan alabileceğiniz yüzlerce uygulama ve eklentiye ilaveten Bitrix24'ün şirket içi sürümü, neredeyse her türlü üçüncü taraf çözümünü iş akışlarınıza ve iş süreçlerinize özel olarak entegre etmenize olanak tanır.

ERP'lerle kolayca entegrasyon
Büyük bir işletmeyi idare etmek çok fazla planlama ve yönetim gerektirir. Bitrix24 şirket içi sürümü, seçtiğiniz bir ERP sistemiyle kolayca entegre edilebilir.
100'den fazla üçüncü taraf entegrasyon
Popüler muhasebe ya da telefon hizmetleriyle veya diğer hizmetlerle özel entegrasyonlara ihtiyacınız olursa bunları ortaklarımızdan kolayca edinebilirsiniz.
SOAP web hizmetleri
Bitrix24'ünüzdeki diğer programlama dili uygulamalarına bağlanın ve etkileşim kurun.
index-box_4
icon-sites-2

AD/LDAP entergrasyonu

icon-crm-1

Office365 entegrasyonu

icon-communications-4

MS Exchange (Takvimler)

icon-sites-4

MS SharePoint (Listeler)

Sınırsız olanaklar

Ürün koduna tam ön uç ve arka uç erişimi ile Bitrix24'ün şirket içi sürümü, size özelleştirme ve yerelleştirme için neredeyse sınırsız olanak sunar.

Özel renkler, düzenler ve menüler
Ürünün modüllerine, yapısına ve içeriğine tam erişim sayesinde arayüz öğelerini kurumsal ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
Ek e-Öğrenme araçları
Şirketinizdeki bilgiyi yapılandırmak ve çalışanlarınız için eğitim kursları oluşturmak amacıyla e-Öğrenme modülünü kullanın.
Yerelleştirme araçları
6 dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, Lehçe) mevcuttur ve ortaklar aracılığıyla daha fazlası da kullanılabilir. Yerleşik yerelleştirme araçlarımızla kendi çevirinizi yapabilirsiniz.
index-box_5
icon-sites-3

Özel alan adı

icon-crm-4

Ek Yardım Masası araçları

icon-tasks-4

Özel marka

Yardıma mı ihtiyacınız var? Ortaklarımızdan sorunsuz kurulum ve özelleştirme hizmetleri alın

Başarıya giden mükemmel bir kestirme yol arıyorsanız işte karşınızda. Bölgenizdeki ortaklarımızdan biriyle iletişime geçin ve Bitrix24'ün şirket içi sürümünü profesyonel bir şekilde kurmalarını sağlayın. Ortaklarımız onu sunucunuza yerleştirir, ürünü iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirir ve ihtiyacınız olabilecek tüm entegrasyonları ekler.