Bitrix24 Şirket İçi Sürüm

Daha güçlü. Tamamen güvenilir. Size ait.

Kendi sunucunuzda barındırılmak üzere tasarlanan Bitrix24'ün şirket içi sürümü, kaynak koduna tam erişim sağlar ve onu iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

Yüksek performans
İhtiyaç duyduğunuz kadar iş sürecini yürütün. Olabildiğince çok CRM varlığı oluşturun. Gerektiği kadar talep gönderin. Bitrix24 hepsini halleder ve asla gecikmez.
Tam özelleştirme
Kurumsal markanızı ve renklerinizi ekleyin, arayüz öğelerini özelleştirin ve kaynak kodunu düzenleyin; Bitrix24'ünüzü akla gelebilecek neredeyse tüm üçüncü taraf uygulamalarla ya da hizmetlerle entegre edin.
Tek seferlik ücret
Bitrix24'ün kendinden barındırmalı sürümü, tek seferlik ve ömür boyu satın alınabilir. Tüm güncellemeler ve öncelikli destek ilk yılda tamamen ücretsizdir; ardından yıllık bakım aboneliği için asıl fiyatın yalnızca %25'i (güncellemeleri almak istiyorsanız) tutarındadır.

İki faktörlü yetkilendirme

Sanal PBX

Yardım Masası

e-Öğrenme modülü

Kaynak kodu + API + SDK

Hesaplı

Tek seferlik ücret, ilk 12 ay için ücretsiz güncellemeler ve 30 günlük ücretsiz deneme ile Bitrix24, piyasadaki en hesaplı ve kendinden barındırmalı çözümlerden biridir.

Sürüm
Business
Enterprise
Kullanıcılar
50
100
250
500
1000
5000
UNLIM
USD 2.990
USD 24.990
Tam güvenlik

Verileriniz ve bunlara erişim sağlayan kişiler üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Bitrix24 şirket içi sürümü, aktarım sırasında verileri korumak için 256 bit anahtarlı SSL şifrelemeli bağlantı kullanır.

İki aşamalı yetkilendirme
Bitrix24 OTP ve Google Authenticator uygulamaları, iki faktörlü yetkilendirme için tek kullanımlık şifre kodları sağlar. Parolanız çalınsa bile hesabınıza olası bir hacker tarafından erişilemez.
Kendi sunucunuzda barındırma
Bitrix24'ün şirket içi sürümüyle tamamen denetiminiz altında olan özel bir bulut paketiniz olur; ek güvenlik endişeleri olan şirketler için ideal bir seçimdir.
Özel yedekleme kurallar
Önemli verilerin kopyalarını oluşturmak için özel yedekleme kuralları belirleyebilecekken neden standart bir günlük yedeklemeye güvenelim; kendinden barındırmalı Bitrix24 size tam olarak bunu sağlıyor.

İnternet bağlantısı güvenlik duvarı

MS Azure uyumlu

Birinci sınıf performans

Büyük miktarda veriyle, süreçle ya da taleple mi çalışıyorsunuz? Şirketiniz için ölçeklenebilir bir yazılım çözümüne mi ihtiyacınız var? Bitrix24 şirket içi sürümü tam size göre.

Üst düzey hız ve performans
Ne kadar işlem başlatırsanız başlatın ya da ne kadar talepte bulunursanız bulunun kendinden barındırmalı Bitrix24 sürümü, bunları işleme kapasitesinden fazlasını sağlar.
Son derece güvenilir ve evrensel olarak erişilebilir
İster aynı ofiste birkaç düzine kişi, ister birden fazla kıtada birkaç bin kişi istihdam edin; Bitrix24 daima istikrarlı performans ve sisteme evrensel olarak hızlı erişim sağlar.
Kolayca ölçeklenebilir
Bitrix24 şirket içi sürümüyle küçük bir denemeden şirket çapında bir uygulamaya kolayca ölçeklendirebilir ve şirketinizdeki her şube, departman ya da bağlı kuruluş için bağımsız intranetler kurabilirsiniz.

Görev tabanlı erişim izinleri

TOA (NTLM, özel)

LDAP ve Aktif Dizin desteği

Hayal edebileceğinizden daha fazla entegrasyon

Pazarımızdan alabileceğiniz yüzlerce uygulama ve eklentiye ilaveten Bitrix24'ün şirket içi sürümü, neredeyse her türlü üçüncü taraf çözümünü iş akışlarınıza ve iş süreçlerinize özel olarak entegre etmenize olanak tanır.

ERP'lerle kolayca entegrasyon
Büyük bir işletmeyi idare etmek çok fazla planlama ve yönetim gerektirir. Bitrix24 şirket içi sürümü, seçtiğiniz bir ERP sistemiyle kolayca entegre edilebilir.
100'den fazla üçüncü taraf entegrasyon
Popüler muhasebe ya da telefon hizmetleriyle veya diğer hizmetlerle özel entegrasyonlara ihtiyacınız olursa bunları ortaklarımızdan kolayca edinebilirsiniz.
SOAP web hizmetleri
Bitrix24'ünüzdeki diğer programlama dili uygulamalarına bağlanın ve etkileşim kurun.

AD/LDAP entergrasyonu

Office365 entegrasyonu

MS Exchange (Takvimler)

MS SharePoint (Listeler)

Sınırsız olanaklar

Ürün koduna tam ön uç ve arka uç erişimi ile Bitrix24'ün şirket içi sürümü, size özelleştirme ve yerelleştirme için neredeyse sınırsız olanak sunar.

Özel renkler, düzenler ve menüler
Ürünün modüllerine, yapısına ve içeriğine tam erişim sayesinde arayüz öğelerini kurumsal ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
Ek e-Öğrenme araçları
Şirketinizdeki bilgiyi yapılandırmak ve çalışanlarınız için eğitim kursları oluşturmak amacıyla e-Öğrenme modülünü kullanın.
Yerelleştirme araçları
6 dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, Lehçe) mevcuttur ve ortaklar aracılığıyla daha fazlası da kullanılabilir. Yerleşik yerelleştirme araçlarımızla kendi çevirinizi yapabilirsiniz.

Özel alan adı

Ek Yardım Masası araçları

Özel marka

Yardıma mı ihtiyacınız var? Ortaklarımızdan sorunsuz kurulum ve özelleştirme hizmetleri alın

Başarıya giden mükemmel bir kestirme yol arıyorsanız işte karşınızda. Bölgenizdeki ortaklarımızdan biriyle iletişime geçin ve Bitrix24'ün şirket içi sürümünü profesyonel bir şekilde kurmalarını sağlayın. Ortaklarımız onu sunucunuza yerleştirir, ürünü iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirir ve ihtiyacınız olabilecek tüm entegrasyonları ekler.