Bitrix İş Ortakları

İş Ortağı dizini

Bitrix İş Ortakları, Bitrix24'ünüzü oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir!

İş Ortaklarımız, en uygun Bitrix24 abonelik planını seçmenize yardımcı olabilir ve Bitrix24'ün Şirket İçi sürümü için size ek ürün özelleştirme hizmetleri sağlayabilirler! Lütfen İş Ortağı dizinimize göz atın ve size en yakın İş Ortağını seçin! Lütfen doğrudan İş Ortağımızla iletişime geçin veya partners@bitrix24.com adresine bir istek gönderin

Diğer ülkelerdeki iş ortaklarımızın tam listesine www.bitrix24.com/partners/ adresinden ulaşabilirsiniz.

SkalaTeknoloji

Skala Teknoloji Hizmetleri olarak İstanbul Türkiye’de bulunan ve Kurumsal Sosyal Ağ, Yeni Nesil İntranet (Kurum İçi İletişim) üzerine uzmanlaşmış bir bilişim firmasıyız. Kamu, özel sektör, eğitim ve dernekler için bulut ve on-premise kurulum hizmetleri veriyoruz. Kurum ihtiyaçlarını göz önüne alarak topluluğa özel iç iletişim çözümleri sunuyoruz. Aynı zamanda barındırma ve CDN hizmetlerimiz de mevcuttur.
Chat ao vivo disponível
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: Istanbul, Turkey
Telefon: +905058575522
E-posta: iletisim@skalateknoloji.com
Web sitesi: skalateknoloji.com

GLOBALNET INTERNET TEKNOLOJILERI ve YAZILIM TIC. LTD.ŞTI.

GLOBALNET as a Bitrix24 TURKEY GOLD PARTNER, provides On-Premise (Self-Hosted) and Cloud Solutions Sales, Analysis, Installation, Customization, Integration, Software Development, 7/24 technical support, consultancy and training services and also provides DIGITAL CONVERSION, THE INTERNET PRESENCE, Domain Name, Web Site, Hosting, E-Commerce, Cloud Software, Digital Marketing, Social Media, SEO, Cloud Server solutions and Support services. TURKEY in Ankara, Istanbul, Antalya, Izmir, including serving GLOBALNET to other countries since 1999 has been developing Internet oriented solutions.
Chat ao vivo disponível
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: ANKARA, ISTANBUL, ANTALYA, İZMİR, TURKEY
Telefon: +(90) 312 473 88 80,
+(90) 532 111 66 04
E-posta: bitrix24@globalnet.com.tr
Web sitesi: bitrix24.globalnet.com.tr

aBusiness.Solutions

aBusiness Solutions danışmanlığı ve yönetilen hizmetler çeşitliliği, kaçınılmaz olarak CRM / SAM hizmetlerinin sunulmasına yol açmıştır. aBusiness Çözümleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler için analitik uygulamalar, iş süreçleri, bulut sistemleri ve iş yükü, danışmanlık, kurumsal çözümleri de dahil olmak üzere bir çok çeşitli hizmetler sunar.aBusiness Solutions, CRM / SAM konusunda uzmanlaşan stratejik ortakları sayesinde en iyi hizmeti sunar.
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: Istanbul, Turkey
Telefon: 00905380553126
E-posta: sales@abusiness.solutions
Web sitesi: abusiness.solutions/

Kainat Bilisim Teknoloji Dan.Tic.Ltd.Sti.

Kainat Bilişim Teknoloji Dan.Tic.Ltd.Şti. müşterilerine CRM, ERP, Sistem & Altyapı, Yazılım, Süreç Yönetimi ve Dijital Dönüşüm araçları konusunda yüksek kalitede tedarik, danışmanlık, geliştirme ve proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.
Chat ao vivo disponível
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: ISTANBUL, TURKEY, Esatpasa Mah. Gulsen Sok. No:55 K:4 D:4 34704 Atasehir
Telefon: +90 532 793 38 37
E-posta: info@kainatbilisim.com.tr
Web sitesi: www.kainatbilisim.com.tr

izofis bilgi islem.

2001 yılında “Yararlı işler yap memnun müşteri kazan” ilkesiyle başlayan izofis.com, geçen süreçte birçok başarıya imza atmıştır.
Teknolojiyi takip ederek kendi altyapı ve müşterilerinin taleplerini yöneten izofis.com bakış açısını güncelleyerek kaliteli hizmetlerine Bitrix24 Crm, Website, Mobil app, Advertisementve diğer projelerini katmıştır.
Domain ve Hosting yönetimini kendi bünyesinde toplayarak müşterilerini daha güvende hissettirecek adımlar atmıştır. Ekip çalışmasına önem veren izofis.com projeleri planlamak ve sonuçlandırmak için bünyesinde veya dışardan gruplarla büyük projelere dahil olmuştur.
izofis kaliteli, hızlı ve güvenilir olmayı kendisine düstur edinmiştir.
Misyonumuz “İnsanlığa yararlı işler yapmaktır.
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: Antalya, Alanya, Turkey
Telefon: +90 850 304 85 80
E-posta: info@izofis.com
Web sitesi: www.izofis.com

Athena Bilişim Çözümleri

ATHENA plays an active role in end-to-end solutions, including licence sales, renewal and upgrades, product installation and configuration, 7/24 technical support, custom development, training and integration.
Hizmetler: Bulut ve Kendinden Barındırma
Konum: İstanbul, Turkey
Telefon: +902163065800
E-posta: info@athenabilisim.com
Web sitesi: www.athenabilisim.com

Genesis Systems Group

Genesis Systems Group is a unified communication company, a Silver Partner of Bitrix24. We have implemented B24 Cloud and Self Hosted versions for many SOHO and SME business. Our in-house team of Technical & Functionals resources ensures that each enforcement is in-line with the requirements of the customers and their specific desires.
Genesis has almost ten years of experience implementing various Business Applications such as CRM, Call Center, Video conference, IP Telephony, and Data security, we are constantly working to connect technology with the World to provide an astounding experience in the variety of business fields.
Services: Bitrix24 Cloud and Self-Hosted Versions
Location: Istanbul,Turkey
Phone: +905317491079
Email: info@genesis-system.net
Website: genesis-system.net

Uygun iş ortağını bulamadınız mı? Lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin; size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız - partners@bitrix24.com