GÖREVLER VE PROJELER

Bireysel ve ekip düzeyinde artan etkinlik

Hemen başlayın
Bitrix24

Yönetim hataları, kaçırılan teslim tarihleri, eş zamanlı olmayan görevler... Şimdiye kadar muhtemelen öğrenmişsinizdir ama proje yönetimi asla kolay değildir. Bazı aksilikleri tahmin etmek imkânsızdır ancak etkili araçlarla donatılmış olduğunuz sürece yol üzerindeki herhangi bir sorunu çözebilirsiniz. Bitrix24; tanımlamanız, yapılandırmanız ve atamanız gereken her şey için yardıma hazır. Üretkenliği artırmak da iş akışını yönetmek de projeleri tamamlamak da hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşinizle ilgili en sevdiğiniz şeyin tadını çıkarın ve gerisini otomatik pilota bırakın.

Bitrix24 Özellikleri

İş Yükü Yönetimi

Bitrix24

Proje yönetimi yazılımı görevlerin atanmasını kolaylaştırır. Yinelenen görevler için, görevleri günlük, haftalık, aylık veya ayrı ayrı yinelenecek şekilde ayarlamak için otomatik ayarları kullanın. Görevler hakkında iletişim kurun: ilerleme durumunu sorun veya iş yükünüzü tartışmak için sohbet işlevini kullanın. Proje yöneticileri bireysel ekip üyelerinin iş yükünü görüntüleyebilir ve gerektiğinde görevleri atayabilir veya kaldırabilir.

Ücretsiz kayıt

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Bitrix24

Tüm şirket dosyalarınızı tek bir yerde saklayın. Yapılandırılabilir erişim izinleri sayesinde şirket daha iyi organize edilebilir. Tüm dosyalarınızı etiketleyin ve dijital aramayla ihtiyacınız olanı daha hızlı bulun. Bitrix24'ün bulut depolama seçeneğiyle dosyalarınıza müşteri toplantıları sırasında bile her yerden erişin. Dosya paylaşımı ve depolamanın bir diğer avantajı da kâğıt ve belge alanı maliyetlerini azaltabilmesidir. Ayrıca şirketler, müşterilerin belirli dosyaları paylaşması için kısıtlı erişim imkânı sunarak gelen kutusundaki birikmeyi azaltıp bazı süreçleri kolaylaştırabilir.

Ücretsiz kayıt

Zaman Yönetimi ve Takvimler

Bitrix24

Zamanınızı daha iyi yönetmek için birden fazla takvim oluşturun. Ekipler takvimler üzerinden iletişim kurarak iş birliğini kolaylaştırabilir. Tüm zaman yönetimi ve takvim özellikleri Bitrix24 mobil uygulamasında mevcuttur, böylece hiç kimse hiçbir toplantıyı kaçırmaz. Birden fazla takvimi yönetin, tüm son teslim tarihlerinizi ve yükümlülüklerinizi takip edin.

Ücretsiz kayıt

Yinelenen Görev Otomasyonu

Bitrix24

Dünyanın neresinde olursanız olun ekipler işi tamamlamak için etkili bir şekilde iş birliği yapabilir. Görevleri gerektiği gibi yinelemek için süreç otomasyonu kullanarak işleri kolaylaştırın.

Ücretsiz kayıt

Yapılacaklar Listeleri ve Görev Bağlılıkları

Bitrix24

Göreve odaklı kalmak ve projeleri parçalara ayırmak için yapılacaklar listeleri hazırlayın. Ayrıca görevleri, biri değiştiğinde diğeri de ona bağlı olarak değişecek şekilde birbirine bağlayabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt

Gantt Grafiği

Bitrix24

Gantt şemaları değerli bir proje yönetimi aracıdır. Her görevi ve kaynağı tek bir yerde görselleştirmenize ve düzenlemenize yardımcı olurlar. Ekipler, kilometre taşlarına ulaşabilir, hedefleri yakalayabilir ve görevler üzerinde çalışmak için ortak bir çevrimiçi platformda iş birliği yapabilir. Dinamik bir grafik oluşturan bu görsel araçla herkes daha iyi iş birliği yapabilir.

Ücretsiz kayıt

Kanban Panoları

Bitrix24

Kanban, görsel panolarla arası daha iyi olanlar için bir görsel görev yönetimi aracıdır. Yazılım, görev yönetimini kolaylaştırmak için gerçek zamanlı iletişim ve işe tamamen şeffaf bir bakış imkânı sunar. Projenin tüm parçaları, ekip üyelerinin ve proje yöneticilerinin istediklerinde görevin her kısmının ilerlemesini görebilecekleri şekilde düzenlenir. Kanban ile üretkenliği artırmak çok kolay.

Ücretsiz kayıt

Gerçek Zamanlı İş Birliği

Bitrix24

Devam eden tüm görevleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyin. Ekipler sürekli olarak iş birliği yapar ve ilerlemeyi izler. Yöneticiler yapılan işlere, müşteri yönetimine ilişkin güncellemelere veya diğer projelerdeki çalışmalara ilişkin anlık raporlar alabilir. Ekipler gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir ve birbirlerine yakın olmadan görevlerin başında kalabilirler. Gerçek zamanlı iş birliği, sürekli iletişim halinde olan ekiplerin verimliliğini artırır.

Ücretsiz kayıt

Mobil uygulama

Bitrix24

Bitrix24'ü yanınızda taşıyın. Kullanımı kolay mobil uygulamamız ile Bitrix24'ün masaüstünde sunduğu tüm özelliklere telefonunuzdan erişebilirsiniz. Uygulamadan faydalanarak yeriniz ve programınız konusunda daha esnek olun. Bulut depolamadan ulaşılabilen bilgiler depolama alanınızı da kaplamaz. Şirketiniz, çalışanların birden fazla yerde ya da hareket hâlinde olmasına ihtiyaç duyuyorsa tam mobil uygulamaya erişmek harika bir avantaj olur.

Ücretsiz kayıt
 • İş Yükü Yönetimi

 • Dosya Paylaşımı ve Depolama

 • Zaman Yönetimi ve Takvimler

 • Yinelenen Görev Otomasyonu

 • Yapılacaklar Listeleri ve Görev Bağlılıkları

 • Gantt Grafiği

 • Kanban Panoları

 • Gerçek Zamanlı İş Birliği

 • Mobil uygulama

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

“Bitrix24, ekip üyeleriniz için hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurup iş birliği yapmanın yolunu sunuyor.”

The Huffington Post

Bitrix24'ün faydaları

 • Gant Grafikleriyle süreci takip edin ve şeffaflık getirin

 • Kanban sistemiyle hedeflerinizi görselleştirin ve faal kalın

 • Kontrol edilemeyecek şekilde büyümesini önlemek için iş yükünü yönetin ve otomatikleştirin

 • Çalışanları gerçek zamanlı toplu beyin fırtınasına teşvik edin

 • Nerede oldukları fark etmeksizin herkesi senkronize edin

Ücretsiz kayıt

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Ücretsiz kayıt
Bitrix24