TAŞINABİLİRLİK

Uzaktan Yönetin, Bağlı Kalın

Hemen başlayın
Bitrix24

İnsanlar hareket hâlindeyken de çalıştıkları için işletme taşınabilirliği gittikçe daha da önemli hâle geliyor. Gerçek işletme taşınabilirliği, her zaman her yerde çalışan güvenilir araçlara sahip olmayı gerektirir. Bitrix24 ile akıllı telefonunuz üzerinden bağlantıda kalabilir ve işlerinizi yönetebilirsiniz.

Çalışanların hareket hâlindeyken de ofisteki kadar üretken olması herkese fayda sağlar. Bitrix24'ün mobil uygulaması aşırı esneklik sağlar: Çalışanlarınız, evden çalışmaları veya seyahat hâlindeyken bir iş toplantısına katılmaları gerekmesi ya da tipik çalışma saatleri dışında bir durum ortaya çıkması hâlinde yine de görev yönetim yazılımlarına erişebilirler.

Bitrix24'ün mobil uygulaması, Bitrix24 yazılımını kullanan tüm şirketler tarafından kullanılabilir. Şu işletmeler için idealdir:

 • CRM kullanan

 • Güvenilir bir görev yönetimi aracına ihtiyaç duyan

 • Dosyaları çevrimiçi depolamak ve yönetmek isteyen

 • Daha fazla esnekliğe ihtiyacı olan

Hemen başlayın

Mobil uygulama da dâhil olmak üzere Bitrix24'ün sunduğu özellikleri hem şahıs şirketleri hem de uluslararası şirketler kullanabilir. Görev yönetimi yazılımımız her boyutta ve sektörde 10 milyondan fazla şirket tarafından kullanılmaktadır.

Görev yöneticisi yazılımının tüm özelliklerine telefondan erişebilmek, yöneticiler için takvim oluşturabilmek, iş atayabilmek ve takımlarla daha kolay bir şekilde iletişime geçmek anlamına gelir. Artı, CRM aracında toplanan bunca bilgiyle hesap yöneticileri her zaman kendilerini en iyi şekilde gösterebilir.

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24'ün sağlayabileceği tüm bu özelliklerle şirketiniz, ihtiyacı olan tüm araçlara sahip olacak. Mevcut olan tüm özelliklerin tam listesi için buraya tıklayın. Ücretsiz plana hangi özelliklerin dâhil edildiğini de görebilirsiniz.

Mobil CRM

Bitrix24

Bitrix24, satış ekiplerini ve müşterileri birbirine bağlayan bir CRM aracıdır. Müşterilerinizin satış kanalındaki sürecini izleyin ve tüm konuşmaların notlarını tutun. Böylelikle satış ekipleri, müşteriyle kim konuşmuş olursa olsun konuşsun birlikte çalışabilir. RM'in en büyük avantajı, dosyaları depolamak, müşteri projelerini yönetmek ve tüm müşteri iletişimlerini gelecekte başvurmak üzere saklamak için tek bir yer sağlamasıdır. Bitrix24'te ekipler, mobil CRM'i kullanarak müşteri ilişkilerindeki tüm önemli noktaları yönetebilir.

%BLOCK_4_BUTTON%

Görev Yönetimi

Bitrix24

Yöneticiler, görev oluşturmak ve çalışan iş yükünü idare etmek gibi büyük sorumluluklara sahiptir. Mobil uygulamanızdan tüm bu görevleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz. E-postayla görev oluşturun, projeleri takvime entegre edin ve görev sürecini kontrol edin. Bitrix24, yöneticilere görevleri standart ya da özelleştirilmiş bir plan dâhilinde otomatikleştirme olanağı sunar. Tüm bu araçlarla görev yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

%BLOCK_4_BUTTON%

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Bitrix24

Tüm şirket dosyalarınızı tek bir yerde saklayın ve Bitrix24'ün mobil sürümüyle bunlara her yerden erişin. Şirketiniz özelleştirilebilir erişim izinleriyle tüm dosyalarını güvenli bir şekilde saklayabilir. Ayrıca müşteriler için belirli dosyalara sınırlı erişim sağlayabilir, gelen kutularını düzenleyebilir ve süreçleri kolaylaştırabilir. Dosya paylaşımı ve depolamanın bir diğer avantajı da kâğıt ve belge alanı maliyetlerini azaltabilmesidir. Saklanan dijital belgeler kolayca etiketlenebilir, düzenlenebilir ve aranabilir.

%BLOCK_4_BUTTON%

Gerçek Zamanlı İletişim

Bitrix24

Bitrix24, ekipleri birçok iletişim kanalıyla gerçek zamanlı olarak sürekli bağlantı içinde tutar. Yöneticiler, tamamlanan çalışmalar hakkında gerçek zamanlı raporlar alıp müşteri yönetimi sürecinde güncel kalabilir. Ekipler, üzerinde çalıştıkları işlerde birbirlerinden haberdar olmak için sanki yan yanalarmış gibi gerçek zamanlı iletişim kurabilir.

%BLOCK_4_BUTTON%

Zaman Yönetimi ve Takvimler

Bitrix24

Zamanınızı daha iyi yönetmek için çok sayıda takvim oluşturun. Ekipler takvimlerde iletişime geçerek daha kolay iş birliği yaparlar. Bir daha kimsenin toplantı kaçırmaması için tüm zaman yönetimi ve takvim işlevleri Bitrix24 mobil uygulamasında sunulmuştur. Bitiş tarihlerinizi ve yükümlülüklerinizi takip etmek için çok sayıda takvim tutun.

%BLOCK_4_BUTTON%

Mobil Video

Bitrix24

Her yerden bağlantıda kalmak ve yüz yüze toplantı hissi vermek için Bitrix24 mobil uygulamanızdaki çevrimiçi toplantıları kullanın. Bu mobil video işlevini kullanmanın bir başka harika yolu da müşteri yönetimi aracıdır.

%BLOCK_4_BUTTON%

Dâhilî Sosyal Ağ

Bitrix24

Bitrix24 platformu, şirketinizde dâhilî bir sosyal ağa sahip olma özelliğiyle birlikte gelir. Dâhilî sohbet, yorumlar, profiller ve daha fazlasıyla şirketler, çalışanlarının birbirlerini daha iyi tanımasına yardımcı olabilir. İnsan Kaynakları departmanları iletişimi teşvik etmek için bu araçları kullanabilir. Çalışanlar ve ekip üyeleri ilişkilerini daha az resmî bir ortamda kurabildiklerinde iş birliğinin verimliliği artabilir.

%BLOCK_4_BUTTON%

Gelişmiş Raporlama

Bitrix24

Bitrix24 mobil uygulamasıyla raporları çalıştırmak daha kolaydır. Çoğu kişi, bilgileri dağıtabilecekleri ve bir araya getirebilecekleri bir alanda rapor oluşturmayı tercih eder. Bitrix24 platformu tüm bilgileri toplar ve şirketler raporlama fonksiyonlarını ihtiyaçlarına göre ayarlayabilir.

%BLOCK_4_BUTTON%

Mobil İş Akışı Yönetimi

Bitrix24

Görevleri yönetmenin önemli bir parçası iş akışını denetlemektir. Akıllı telefon üzerinden şirket işlerini yapmak zor olabilir ama Bitrix24'te durum böyle değil. Yöneticiler, mobil uygulamalarından görev atayabilir ve proje sürecini denetleyebilir. Bitrix24'teki Gantt grafikleri ve Kanban panosu aracılığıyla iş akışlarını gerçek zamanlı bir şekilde görsel olarak yönetebilirsiniz. Masa başında olmasanız da işleri yolunda tutun.

%BLOCK_4_BUTTON%

Dâhilî Telefon

Bitrix24

Telefon ile dünyanın dört bir yanını yurt içi arama tarifesiyle arayın. Küresel çapta çalışan şirketler için bu avantaj paha biçilemezdir. Başka ülkelerde noktaları ve müşterileri olan şirketlerin iletişim içinde kalmasını kolaylaştırır. İster bir projenin detaylarıyla uğraşıyor ister bir sözleşme için anlaşmaya çalışıyor olun; Bitrix24'ün dâhilî Telefon özelliği yanınızda.

%BLOCK_4_BUTTON%

Entegrasyonlar

Bitrix24

Bitrix24'ünüz için harika eklentiler ve özel çözümler indirmek için Bitrix24 Market'e göz atın. İş ortaklarımız tarafından geliştirilen ve tarafımızca onaylanan bu uygulamalar, özel açılış sayfası şablonlarını, üçüncü taraf araçlarla entegrasyonları ve telefon, bankacılık, ödeme sistemleri ve sohbet botları için çeşitli çözümleri içerir.

%BLOCK_4_BUTTON%

İletişim Merkezi

Bitrix24

Şirketlerin müşterilere ve potansiyel müşterilere yanıt vermesi gerekir. Bir iletişim merkezine iş gücü sağlamanın birçok yolu vardır ancak aralarından en iyisi Bitrix24 müşteri yönetimi yazılımıdır. Ekibimiz, şirketinize otomasyon ve mobil uygulama aracılığıyla harika bir iletişim merkezi desteği sunması için destek olur. Cep telefonunuzdaki iletişim merkeziyle sizinle temasa geçen herkese yanıt verebilirsiniz.

%BLOCK_4_BUTTON%
 • Mobil CRM

 • Görev Yönetimi

 • Dosya Paylaşımı ve Depolama

 • Gerçek Zamanlı İletişim

 • Zaman Yönetimi ve Takvimler

 • Mobil Video

 • Dâhilî Sosyal Ağ

 • Gelişmiş Raporlama

 • Mobil İş Akışı Yönetimi

 • Dâhilî Telefon

 • Entegrasyonlar

 • İletişim Merkezi

Hemen başlayın
Bitrix24

“İhtiyacınız olan şey, iş arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanıza, çözümlere ulaşmak için beyin fırtınası yapmanıza ve projelerinizi yönetmenize yardımcı olacak yetkin bir araç. Tüm bu işler Bitrix24 adlı hizmet kullanılarak kolayca tamamlanabilir.”

MakeUseOf

Bitrix24'ün faydaları

Bitrix24'teki araçların büyük bir kısmı, mobil uygulamayı da kapsayan Ücretsiz planda mevcuttur. Dolayısıyla iki al bir öde yapmış gibi olursunuz.

 • İşletmenizi idare etmek için ihtiyacınız olan her şey, hem iOS hem Android için yapılandırıldı

 • Hareket hâlindeyken ve gerçek zamanlı olarak yayınlayın, beğenin, sohbet edin, atayın, onaylayın ve denetleyin

 • Size ihtiyaç olduğunda anlık bildirim alın

 • Yurt içi arama fiyatına uluslararası ilişkilerinizi geliştirin

Hemen başlayın

15 milyondan fazla şirket, Bitrix24 kullanmanın faydasını gördü. Şirketlerin kullandığı tüm araçları tek bir kullanışlı platformda toplamak, düzenli olup projelerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olur.

Her şirketin kendine uygun bir görev yöneticisi yazılımı bulması gerektiğini düşünüyoruz. Bitrix24, şirketin süreçlerini bir yazılım programına uydurmaya çalışmak yerine şirketin süreçlerine ayak uydurur.

Bitrix24, birbirine destek olan kullanıcılardan oluşan büyük bir topluluktur. Platformundan faydalanırken ya da sorun giderirken biraz fazladan desteğe ihtiyaç duyan şirketler için ürün ortaklarımız görev başındadır. Dünyanın dört bir yanında uygun noktalardaki ortaklarımız, diğer kullanıcıların Bitrix24'ü optimal şekilde kullanmalarına yardım etmek için gerekli deneyime ve eğitime sahiplerdir. Bir demo planlamak istemeniz durumunda ortaklarımızdan biri size yardımcı olacaktır.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Hemen başlayın
Bitrix24