Windows, Mac ve Linux için Bitrix24

Masaüstü uygulaması

Bitrix24. Yakınınızdaki bir masaüstüne geliyor

Bitrix24 masaüstü uygulaması, projelerle çalışma veya video konferans yapma konusunda son derece kullanışlı ve başarılıdır.

Masaüstü bilgisayarınızda tanıdık ve keyifli bir deneyim için optimize edilen uygulama, görevlerdeki yorumlara hızla yanıt vermenize, doğrudan bir Bitrix24 sohbetinden görüntülü aramalar yapmanıza, dosya paylaşmanıza ve diğer pek çok önemli görevi yerine getirmenize olanak tanır.

videocall

Anlık iletişimin gücü

Müşterileriniz ve ortaklarınızla sohbetlerde mesaj alışverişi yapabileceğiniz, görüntülü görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz ve video konferanslar düzenleyebileceğiniz, işle ilgili tüm iletişimler için tek bir mesajlaşma aracı.

Katıldığınız projeler hakkında haber akışı gönderileri, beğeniler, yorumlar ve görev güncellemeleri yoluyla bildirim alarak güncel kalın.

chat

HD Kalitesinde Görüntülü Görüşmeler. 48 katılımcıya kadar

Bir sohbet oluşturun, iş arkadaşlarınızı davet edin ve sınırsız ücretsiz görüntülü görüşme yapın.

Bitrix24 ile 48 katılımcıya kadar bire bir veya grup aramaları yapabilirsiniz. Ücretsiz planda bile arama süresi sınırsızdır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

videocall

HD görüntülü konferans. 48 katılımcıya kadar

Uzaktan çalışma için mutlaka sahip olunması gereken bir araç olan, Bitrix24'teki görüntülü konfernas özelliği son derece kullanışlıdır: Bir grup insanı sohbete davet edip aramayı başlatmanız yeterlidir. Her görüntülü konferansta net ses ve HD video kalitesinin keyfini çıkarın.

Tüm bunlar yeterli değil mi? O hâlde daha fazlasıyla tanışın: Bitrix24 hesapları olmasa bile ortaklarınızı ve müşterilerinizi görüntülü konferansa ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz kayıt
videoconference

Bitrix24.Drive

Bitrix24.Drive sayesinde aynı belgenin güncellenmiş sürümlerini iş arkadaşlarınıza tekrar tekrar göndermek zorunda kalmayacaksınız. Bulut depolamamızı kullanarak çevrimiçi dosya oluşturun, düzenleyin ve paylaşın; sistem, değişiklikleri tüm kullanıcılar için otomatik olarak günceller.

Uygulama ayrıca yüklemelerin geçmişini, son eşitleme tarihini ve Bitrix24.Drive'ınızdaki kullanılabilir alanı da size gösterecektir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

b24_drive

Bildiğiniz ve sevdiğiniz Bitrix24 araçlarının aynıları artık masaüstü formatında

İster tarayıcı içi sürüm ister mobil uygulama veya masaüstü uygulaması olsun, kusursuz bir Bitrix24 deneyiminin keyfini çıkarın. CRM'deki anlaşmaları yönetin, iş süreçleri oluşturun, bildirimler alın, toplantılar planlayın ve belgeler paylaşın: Hepsi Bitrix24 masaüstü uygulamasında.

Ücretsiz kayıt
deal

Bitrix24'ü hareket hâlindeyken kullanmak için mobil uygulamamızı indirin ve evde, ofiste veya yolda, nerede olursanız olun bağlantıda kalın.

Mobil uygulamamızı kullanarak görevler ayarlayın, video görüşmeleri yapın, sohbetleri kullanın, yorumlar yayımlayın ve çok daha fazlasını yapın.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

mobile_app_all