Bitrix24 Proje Yönetimi

Evde, ofiste veya yolda, nerede olursanız olun görevleri ayarlayın, son tarihleri yönetin, raporları toplayın, KPI'ları izleyin ve projeleri yürütün.
Görevler ve projeler

Ekibinizi toplayın

Bitrix24'teki çevrimiçi proje yönetimi araçlarıyla bir projeye başlamak çok kolaydır. Bir çalışma grubu oluşturun, ekip üyeleri ekleyin, rollerini ayarlayın ve görevleri atamaya başlayın.

Ekip iş birliği için tek bir çevrimiçi platform
Halihazırda mevcut olan 35'ten fazla araç ile Bitrix24 proje yönetimi yazılımı, üretken ekip iş birliği için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Çevrimiçi saat
Çalışanlarınız, çalışma günlerini başlatabilir/durdurabilir/duraklatabilir ve siz de çalışma sürelerini takip edebilirsiniz.
Uzaktan çalışan ekipler için idealdir
Sohbetler, video konferans ve diğer iletişim araçları, uzaktan çalışan ekiplerin Bitrix24 açık kaynak proje yönetimi yazılımında iş birliği yapmasını kolaylaştırır.

Görevleri ayarlayın ve son tarihleri yönetin

Görevleri hem bireyler hem de gruplar için ayarlayabilirsiniz. Bir görev oluşturulduğunda, görevi atadığınız kişi hemen bildirim alır ve gecikmeden çalışmaya başlayabilir.

Alt görevler ve kontrol listeleri
Karmaşık bir görevi parçalara ayırmanın güzel ve kolay bir yolu da onu tamamlaması kolay daha küçük görevlere ayırmaktır.
Görev otomasyonu
Tekrar eden görevleri otomatik olarak oluşturarak epey zaman kazanın ve zahmetten kurtulun; temel ücretsiz proje yönetimi araçlarından biridir.
Görev ve proje şablonları
Tekrar tekrar aynı görevlerle ve projelerle mi çalışıyorsunuz? Onları şablon olarak kaydedin!

Projelerinizi görselleştirin

Projelerinizdeki tüm görevler ve aşamalar; Gantt grafiği, Kanban panosu, takvim veya planlayıcı biçiminde kolay bir şekilde görselleştirilebilir. Seçim sizin.

Proje Gantt grafiği
Görevleri ve alt görevleri Gantt grafiği ile görüntüleyerek proje ilerlemesine bir genel bakış elde edebilirsiniz ve gecikmeleri tespit etmeniz kolaylaşır.
Proje Kanban panosu
Agile proje yönetimi yaklaşımına uygun olarak Kanban aşamaları tamamen özelleştirilebilir ve her kullanıcı tarafından ayrı ayrı ayarlanabilir.
Görev bağımlılıkları
Bitrix24, dört bağımlılık türünün (FS, FF, SS ve SF) hepsini desteklemektedir. Bir bağımlılık ayarlamak için oku, bir görevden diğerine sürüklemeniz yeterlidir.

Projeyle ilgili sorunları çevrimiçi tartışın

Hızlı ve etkili iletişim için çok çeşitli proje yönetimi araçları kullanın: Sohbetler, yorumlar, video aramaları ve video konferanslar.

Tartışmalar ve yorumlar
Yorum bırakın, dosya ekleyin, bağlantı paylaşın, beğenmeler bırakın ve başka kişilerin yorumlarını yanıtlayın; bunların hepsini belirli bir görevin içinde yapabilirsiniz.
Proje sohbeti
Her proje için ayrı bir sohbet kullanabilir ve burada, projeyle ilgili sorunları hızlıca tartışabilir ve dosyalar paylaşabilirsiniz.
Görev izni ayarları
Görevleri düzenleme, devretme, oluşturma ve silme eylemlerine ilişkin özel izinleri hem bireysel kullanıcı hem de tüm departman seviyelerinde ayarlayın.

Proje ilerlemesini gerçek zamanlı olarak takip edin

Projeyle ilgili tüm etkinlikler için bildirim alın, hareket hâlindeyken yeni yorumları yanıtlayın ve projenizin nasıl ilerlediğini görün. Hızlı ve etkili iletişim için çok çeşitli proje yönetimi araçları kullanın: Sohbetler, yorumlar, video aramaları ve video konferanslar.

Görev hatırlatıcıları ve bildirimler
Görevlerinizden haberdar olun ve tek bir önemli güncellemeyi bile asla kaçırmayın.
Otomatik odaklanma modu
Sistemimiz, son etkinliklere göre en alakalı görevleri otomatik olarak filtrelemektedir.
Hızlı arama ve görev filtreleri
Devam eden kaç tane göreviniz ve projeniz olursa olsun, aradığınızı her zaman bulabilirsiniz.

Tüm proje dosyalarını tek bir yerde saklayın

Projeyle ilgili tüm belgelerinizi ve dosyalarınızı oluşturmak, düzenlemek, saklamak ve paylaşmak için Bitrix24.Drive çevrimiçi bulut depolamasını kullanın.

Tüm cihazlardan 7/24 erişim
Mobil veya masaüstü fark etmeksizin herhangi bir cihazda ve işletim sisteminde proje dosyalarınızın üzerinde çalışın.
Proje verileriniz için güvenli depolama
Dosyalarınıza ekip üyeleriniz dışında kimsenin erişmediğinden emin olmak için erişim izinlerini yönetin.
Gerçek zamanlı iş birliğine dayalı düzenleme
Metin belgelerini, elektronik tabloları ve sunumları gerçek zamanlı olarak oluşturun, birlikte düzenleyin ve paylaşın.

Scrum ekiplerini ve projelerini yönetin

Bitrix24, profesyonel Scrum araçlarının (iş listesi, hızlı görevler, hikaye puanları vb.) tam setini içerir. Sohbetlerimiz, çevrimiçi toplantılarımız ve yorumlarımızla birleştiğinde bu, tüm ekipler için anahtar teslim bir proje yönetimi çözümü sunmaktadır!

Klasik scrum
Ekipler, hızlı görevler, iş listesi, Scrumban, destanlar, DOD'ler, hikaye puanları, scrum'ların scrum'ları, scrum hızı ve daha fazlası dâhil olmak üzere tam özellikli scrum.
Entegre iletişim
Son olarak çevrimiçi toplantılara, sohbetlere, aramalara, takvime ve süre takibine entegre edilmiş bir scrum aracı. İletişim kurmak ve iş birliği yapmak için ihtiyacın olan her şey burada.
Teknik bilgi gerekmez
BT sektörü, bankalar, üreticiler, kâr amacı gütmeyen kuruşlar, sağlık kuruluşları, kamu kuruluşları ve başka 28 sektör ve alan tarafından kullanılmaktadır.

Proje kaynaklarını yönetin

İş yükünü daha dengeli bir şekilde dağıtmak için görevlere harcanan süreyi takip edin, görev raporları alın ve ekibinizin performansını izlemek için KPI'ları takip edin.

Görev raporları
Ekip üyelerinizden düzenli görev raporları alın (günlük, haftalık, aylık vb.).
Faturalandırılabilir saatler
Billable Hours uygulaması entegrasyonumuzu kullanarak çalışma saatlerini takip edin ve faturalar oluşturun.
Görev verimliliği ve KPI'lar
Tamamlanan her görev veya gönderilen her görev raporu, denetmen tarafından onaylanabilir veya reddedilebilir.

Proje Yönetiminden Öte Daha Çok Bir Çevrimiçi İş Birliği Paketi Gibi

Bitrix24 ekosisteminin bir parçası olan ekip görev yönetimi aracımız, size eksiksiz bir çevrimiçi iş birliği, otomasyon ve pazarlama platformu, yani işletmenizi yürütebileceğiniz tek bir platform sunmak için Bitrix24 araçlarının geri kalanıyla entegre edilmiştir.

Genellikle rastgele ve düzensiz bir şekilde gerçekleşen düzinelerce süreç, etkinlik ve belge akışı yerine baştan sona yapılan tek, geliştirilmiş bir sürece sahip olacaksınız.

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

Başlamaya hazır mısınız?

Etkili proje yönetimi araçlarını ücretsiz deneyin. 10 milyondan fazla kullanıcı.