Daha fazla satın. Daha iyi satın. Daha hızlı satın.

Servet harcamadan servet kazanmak isteyenler için mükemmel bir CRM.

Müşteri adaylarını yönetebileceğiniz, müşterilerle etkileşimde bulunabileceğiniz ve anlaşmaları sonuçlandırabileceğiniz tek bir platform

Bitrix24, müşteri adayı ediniminden müşteri hizmetlerine kadar satış süreçleri üzerinde tam kontrole sahip olmak isteyen işletmeler için olan ve her şeyin tek yerden yapıldığı ücretsiz bir CRM aracıdır.

Ne sunuyoruz?

Şu anda dünyanın dört bir yanından 10 milyonun üzerinde işletmenin; tek bir çevrimiçi platform üzerinden işlerini, müşterilerini ve müşteri adaylarını sorunsuz bir şekilde yönetmesine yardımcı olan üst kalite bir işletme yazılımıdır.

Bitrix24 nedir?

Bitrix24, dünyanın en güçlü CRM'i dâhil 35'in üzerinde işletme aracı içeren bir çevrimiçi iş birliği, satış ve pazarlama paketidir. Bitrix24, müşteri adaylarının yakalanması ve dönüştürülmesinden faturaların hazırlanmasına kadar tüm süreçlerinizi kolaylaştırır.

Neden Bitrix24 CRM?

Bitrix24 CRM ile müşteri adaylarını kolay bir şekilde elde eder, tüm kişilerinizi ve işlemlerinizi yönetebilir, işletme süreçlerinizi otomatikleştirebilir ve daha fazla anlaşmayı sonuçlandırabilirsiniz. Pazarlama araçlarımızı da dâhil ettiğinizde resmin tamamını görmüş olursunuz.

Özetle Bitrix24

CRM ve müşteri adayı yönetimi

Müşteri adayları oluşturun, bunları yönetin ve müşterilere dönüştürün. Otomatik olarak

Çok kanallı pazarlamacılık

Pazarlama kampanyaları yürütün, açılış sayfaları oluşturun, eyleme dönüştürülebilir ölçümleri takip edin

Proje ve ekip yönetimi

İş akışlarını otomatikleştirin ve satış temsilcilerinizin faaliyetlerini zahmetsiz bir şekilde izleyin

Müşteri hizmetleri ve iletişim

Müşterilerinizle etkileşime geçmek için canlı sohbetleri, web formlarını veya VoIP telefonlarını kullanın

Ortak çalışma alanı

Tüm belgelerinizi ve dosyalarınızı tek bir alanda oluşturun, düzenleyin ve paylaşın

Uzaktan çalışma için uygun

Çevrimiçi saat, video konferans, çevrimiçi görev ve proje yönetimi

Bu iş bizde. Sürecin her adımında

Müşteri adaylarınızı ve anlaşmalarınızı, bir müşteri adayının Bitrix24 CRM'inize eklendiği andan anlaşmanın sonuçlanmasına kadar basit ve sezgisel bir sürükle bırak yöntemiyle yönetin.

Bitrix24

Bitrix24 ile işletmenizi büyütün

Bitrix24, ücretsiz bir çevrimiçi CRM yazılımından daha fazlasıdır. Satış, yönetim ve pazarlama için 30'dan fazla araç içeren bir pakettir; bu, ücretsiz CRM platformlarında nadir görülür.

Potansiyel müşteri oluşturma

Özelleştirilebilir web formları aracılığıyla müşteri adayları edinin ve onların, çevrimiçi CRM sisteminize otomatik olarak eklenmesini sağlayın.

Çevrimiçi pazarlama

Doğrudan CRM aracınızın içinden başarılı pazarlama kampanyaları yürütün: E-posta pazarlamacılığı, reklam hedefi belirleme ve daha fazlası.

İş otomasyonu

İş akışlarınızı ve satış hunilerinizi özel olarak otomatikleştirmek için iş süreci otomasyonu araçlarımızı kullanın.

Ücretsiz müşteri yönetimi

Ücretsiz CRM web sitesi şablonları, formlar, canlı sohbetler, telefon aramaları veya sosyal medya aracılığıyla müşteri adaylarını yakalayın ve bunları CRM programınıza ekleyin. Satış temsilcilerinizin hangi potansiyel müşterilere odaklanmaları gerektiğini görmek ve bunları otomatik olarak atamak için müşteri adayı puanlama aracımızı kullanın.

Müşteriye dönüşen müşteri adayları

Tüm satış hunisini kapsayan tek bir ortamda mevcut ve potansiyel müşteri adaylarını yönetin.

Kurallar/tetikleyiciler

Özelleştirilebilir kuralları ve tetikleyicileri kullanarak anlaşmaların, satış hatlarında otomatik olarak aşağı ilerlemesini sağlayın.

Özel satış hatları

İşletmenize özel aşamalara sahip size özel satış hunileri ayarlayın.

Çok kanallı pazarlamacılık

Facebook, e-posta, telefon görüşmeleri, SMS, anlık bildirimler veya mesajlaşma programları gibi en etkili olduğunu düşündüğünüz kanal aracılığıyla müşteri adaylarına ve mevcut müşterilerinize ulaşın. Satış Zekası modülümüzü kullanarak tüm pazarlama ve satış ölçümlerinizi takip edin.

E-posta pazarlamacılığı

Doğrudan CRM yazılımınız üzerinden segment tabanlı e-posta pazarlamacılığı kampanyaları yürütün ve sonuçları takip edin (açma oranı, çıkma oranı, CTR vb.).

Çevrimiçi reklamlar

CRM'in içinde saklanan kişi bilgilerine göre yeniden hedefleme kampanyaları oluşturun. Doğrudan Bitrix24 çevrimiçi CRM aracı üzerinden Facebook reklamları başlatın.

Satış analizi

Pazarlama maliyetlerinizi izleyin ve yatırım getirisini hesaplayın. Hangi kanalların en iyi yatırım getirisi sağladığını ve daha fazla anlaşma sonuçlandırmanıza yardımcı olduğunu görün.

Satış ekibi yönetimi

Satış ekiplerinizi uzaktan yönetin, çalışma sürelerini izleyin, görevler atayın, son tarihleri kontrol edin, görev ilerlemesini takip edin ve bireysel KPI'ları izleyin.

Gerçek zamanlı satış yönetimi

Satış temsilcilerinizin şu anda hangi anlaşmalar/müşteriler üzerinde çalıştığını görün.

Çevrimiçi iletişim

İşle ilgili konuları tartışmak için özel ve grup sohbetleri kullanın, ekip üyelerinizle ve/veya müşterilerinizle görüntülü aramalar ayarlayın.

Çevrimiçi iş birliği

Satış ekibinizi yönetmek ve performanslarını takip etmek için yerleşik görev ve proje yönetimi araçlarımızı kullanın.

Envanter yönetimi

Stoğunuzu, depolarınızı ve satışlarınızı doğrudan CRM'inizin içinden yönetin. Yeni bir siparişin oluşturulmasından ürün teslimatına kadar tüm satış süreci üzerinde tam görünürlük ve kontrol elde edin.

Stoğunuzu ve envanterinizi yönetin

Stok ayarlamaları içeren kapsamlı Envanter yönetimi, sipariş yönetimi ve çok kanallı satış desteği ile depo transferleri.

Tam CRM entegrasyonu

Stoklarınızın hiçbir zaman tükenmemesi için tüm satış verileri, envanterinizle otomatik bir şekilde gerçek zamanlı olarak senkronize olur.

Mobil kullanıma hazır

Bitrix24 mobil uygulama ile barkodları tarayın ve bilgisayar kullanmadan envanter ayarlamaları yapın.

Müşteri hizmetleri ve iletişim

Bitrix24, tüm müşteri iletişim kanallarınızı, müşteri etkileşimlerinizi kolayca takip edebildiğiniz İletişim Merkezi olarak adlandırılan ücretsiz bir müşteri yönetimi sistemine taşımaktadır.

Her şey ile entegre

Müşterilerinizle doğrudan Bitrix24 üzerinden iletişim kurmak için Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber veya diğer platformlardaki hesaplarınızı bağlayın.

Canlı sohbet

Ziyaretçilerinize anında destek ve müşteri hizmeti sağlayın. Tüm diyaloglar CRM'inize kaydedilir. Bir kişi, geri dönüş yapan bir müşteriyse sistem onu tanır.

Telefon

Bitrix24; entegre tıkla-ara, otomatik arama kaydı, arama günlüğü ve analiz işlevlerine sahip bir VoIP telefon modülü içermektedir.

Çevrimiçi çalışma alanı

Verilerinizi çevrimiçi güvenli bir şekilde saklamak için Bitrix24.Drive'ı kullanın. Ekibinizle ve harici kullanıcılarla birlikte dosyalar oluşturun, paylaşın ve düzenleyin. Bilgileri korumak için dosya erişim izinlerini yönetin.

Çevrimiçi belgeler

Sözleşmeleri yükleyin, belgeleri paylaşın ve belirli çalışanlara belgeleri görüntüleme izni verin. Belgeleri gerçek zamanlı olarak birlikte düzenleyin.

Bulut depolama

Gerekli tüm dosyaların hem mobil hem masaüstü tüm cihazlarda her zaman kullanılabilir olduğu tek bir bilgi veri tabanı.

Bilgi yönetimi

Bilgileri ekibinizle paylaşmak için Bitrix24 hesabınızın içinde bilgi tabanları oluşturun.

CRM'den Öte, Daha Çok Çevrimiçi İş Birliği Paketi Gibi

Bitrix24 ekosisteminin bir parçası olan işlevsel CRM'imiz, size eksiksiz bir çevrimiçi iş birliği, otomasyon ve pazarlama platformu, yani işletmenizi yürütebileceğiniz tek bir platform sunmak için Bitrix24 araçlarının geri kalanıyla entegre edilmiştir.

Genellikle rastgele ve kaotik bir şekilde gerçekleşen düzinelerce süreç, etkinlik ve belge akışı yerine, baştan sona yapılan tek, düzenli bir süreç elde edeceksiniz. 0$'a sahip olacağınız CRM ile, sonunda siz ve satış temsilcileriniz, satışların net bir resmine ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi veya veriye hızlı erişim sağlayan bir araca sahip olacaksınız.

Uzaktan çalışma için uygun

Bitrix24 ile, siz ve ekibiniz; verimliliğinizden ve üretkenliğinizden ödün vermeden uzaktan çalışabilirsiniz. Hareket halindeyken çalışmak için mobil uygulamamızı kullanın ve bildirimler aracılığıyla her zaman son etkinliklerden haberdar olun. Bitrix'ten ücretsiz çevrimiçi CRM'inizi hemen alın!

  1. Sohbet ve çevrimiçi toplantılar aracılığıyla satış ekibinizle iletişim kurun (48 katılımcıya kadar)
  2. Çevrimiçi saat kullanarak çalışma saatlerini, molaları ve ücretli izinleri uzaktan yönetin
  3. Kurumsal düzeyde güvenlik. Tüm müşteri ve şirket verileriniz güvendedir

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

10,000,000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor