En iyi ücretsiz CRM

Bitrix24, ücretsiz veya düşük maliyetli, müşteri desteği ve pazarlama otomasyonu özellikleriyle müşteri yönetimi açısından çok fonksiyonlu bir CRM yazılımıdır. Bulutta veya özel sunucularda, masa üstü veya mobil cihazlarda çalışabilir.

Satış ekipleri için CRM

Satış ekipleriniz için gereken satış hunisi, süreç yönetimi, satış raporları, müşterinin 360 derece görünümü, tekrarlayan satışlar için destek ve satış otomasyonu gibi tüm araçları bünyesinde barındıran ücretsiz CRM yazılımıdır.

Daha Fazla Bilgi

Satış hunisi otomasyonu

Satış hunilerini kolaylıkla otomatikleştirin ve mevcut ve potansiyel müşterileri farklı satış hunileri arasında taşıyan kurallar ve tetikleyiciler oluşturun.

Daha Fazla Bilgi

Pazarlama ve Satış Zekası

Pazarlama maliyetlerinizi izleyen ve yatırım getirisini otomatik olarak hesaplayan CRM. Hangi pazarlama kanallarının, kampanyaların ve hatta anahtar kelimelerin en iyi yatırım getirisini sağladığını görmenize ve daha fazla anlaşma yapmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi

Pazarlama için çok kanallı CRM

CRM'inizden e-posta pazarlaması, SMS, tele-pazarlama, ses yayını ve Facebook/Google hedeflemeli kampanyalar kurun. Ayda 1 milyona kadar e-posta gönderin!

Daha Fazla Bilgi

Ücretsiz müşteri iletişim merkezi

E-posta, telefon, canlı sohbet, sosyal ağlar ve popüler mesajlaşma uygulamalarıyla müşteri desteği sağlayın.

Daha Fazla Bilgi

Teklif ve faturalarınız CRM'in içinde

Teklif verin, fatura düzenleyin, PayPal, Stripe, Braintree, Authorize.Net ve diğer ödeme sistemleri aracılığıyla çevrimiçi ödeme alın.

Daha Fazla Bilgi

Görev ve proje yönetimi için CRM

CRM'in içinden görevler oluşturun. Müşterilerinizle projeler üzerinde çalışıp, proje üzerinde çalıştığınız süreyi ölçerek müşterilerinize doğru fatura kesebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Çevrimiçi PBX and VoIP telefon

Ücretsiz CRM'i tam yetkili, çevrimiçi çağrı merkezine dönüştürün. Gelen arama, giden arama, çağrı kaydetme, IVR ve çağrı yönlendirme.

Daha Fazla Bilgi
8,000,000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor
Mobil ve masaüstü
Bitrix24, Android, iOS, Mac ve PC için ücretsiz mobil ve masaüstü uygulamaları ile birlikte geliyor

Şirket İçi

Açık kaynak kodu erişimi sayesinde Bitrix24 bulut ortamında ve şirket içinde kullanılabilir. Platformu kendi sunucunuza kurabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

API

API ve REST API, hem bulut ortamda hem de Bitrix24'ün kurum içi sürümlerinde kullanılabilir.

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

Bitrix24'te başka neler yapabilirsiniz?
İletİşİm
Görevler ve Projeler
CRM
Bağlanti Merkezİ
Web sİtelerİ