Bitrix24 - en son haberler ve faydalı ipuçları

 • Gantt Charts-02.jpg

  Yakın zamanda tüm Bitrix24 hesaplarına herhangi bir Bitrix24 sayfasını yazdırma özelliği ekledik. En önemlisi de, birçok Bitrix24 kullanıcısının uzun zamandır istediği bir özellik olan, Gantt şemalarını da artık yazdırabileceksiniz. Haftalık planınızı mı yazdırmak istiyorsunuz? Kolay. Ya CRM raporları? Elbette. Peki görev listesi? Aynı şekilde!

  Bu özellik hakkında daha fazla bilgiye Yardım masamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Bitrix24'le Bir Uzak Ekibi Nasıl Yönetirsiniz?

  Yuliya Skorobogatova 7 May 2018
  remote team.png

  Ernst and Young şirketinin 2015 tarihli araştırmasına göre, çalışanların en büyük kaygılarından biri “hem esnek çalışmak hem de işinde yükselebilmek.” Uzaktan çalışmanın 2020’de ofis çalışmasının yerini alacağı söyleniyor. Uzaktan çalışma hem çalışanlar hem de işverenler için sayısız fayda sağlasa da, birçok güçlüğü de var. Uzaktan çalışan personelin büyük manzarayı görmekte ve şirketin parçası olmakta zorlanması görülmedik şey değil. İşverenler de işlerin tamamlanmayacağından korkuyor, uzaktan çalışmaya üretkenlik ve verimlilik noktasından bakıyorlar.

  Uzaktan çalışma nispeten yeni bir olgu, o yüzden de bu geçişi destekleyecek kadar bilgi yok. Fakat işleyen bir sistem kurduktan sonra, sanal bir ekibi yönetmek ve parçası olmak kolaylaşıyor ve hem işin kendisi hem de çalışanlar için büyüleyici sonuçlar sunuyor.


  Daha fazla oku...
3,000,000+
organizasyon
Bitrix24 kullanıyor