TAKVİMLER

Bitrix24'ün Takvimleri ile Her Gün Biraz Daha Fazlasını Yapın

Hemen başlayın
Bitrix24

Bir ekibin tüm yaratıcı fikirlerini koordine etmekte veya günlük hayatınızı organize etmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Kolay değil, bunu biliyoruz! Bizim çözümümüzle her şey daha kolay: Bitrix24 takvimlerini yalnızca birkaç tıklamayla planlayın, paylaşın ve senkronize edin.

Bitrix24 Özellikleri

Şirketler, Bitrix24 takvimlerini kullanarak zamanlarını daha verimli kullanabilirler. Takvimlerimizin özellikleri düzeni ve üretkenliği artırır.

Grup Takvimleri

Bitrix24

Takımların koordine bir şekilde çalışabilmesi için bir grup takvimi oluşturun. Ekip toplantıları planlayın ve tüm katılımcılara hatırlatmalar yollayın. Artık son tarihlerden, proje sürecinden ve gelişmelerden herkesin haberi olacak.

Hemen başlayın

CRM ile Entegrasyon

Bitrix24

CRM yazılımıyla senkronize olan takvimler, proje yöneticisinin işini kolaylaştırır. Randevu planlama özelliğini kullanarak müşteri adaylarını takip edin ve orada olması gerekenler için hatırlatıcıları etkinleştirin. Hatta tüm bilgileri bir arada tutmak için takvimde notlar alabilirsiniz.

Hemen başlayın

Favori Takvimler

Bitrix24

Her kullanıcı, kişiselleştirilmiş bir deneyim için birden çok takvimi kolaylıkla yapılandırabilir. Etkinlikleri bir grup takviminde paylaşın veya kişisel planlayıcınız olarak kullanın. Daha iyi zaman yönetimi için favori bir takvim ayarlayın.

Hemen başlayın

İzin Çizelgesi

Bitrix24

Bir daha asla personel eksikliği yaşamayın. Takvim özelliği ile tüm çalışanlar tatillerini ve izinlerini takvime işleyebilir ve böylelikle ekibin tamamı programdan haberdar olur. Aynı görev yönetimi yazılımı olduğu için, bir iş arkadaşının önemli görevlerini de kapsayacak şekilde görevler yeniden atanabilir, böylece projeler programa uygun kalır.

Hemen başlayın

Toplantılar ve Brifingler

Bitrix24

Grup takvimi özelliğinde toplantılar ve brifingler oluşturun ve başkalarını davet edin. Görev yönetimi yazılımı, herkesin bilgi sahibi olmasına ve hatırlatıcılar almasına yardımcı olur, bu da daha az kişinin önemli toplantıları kaçırması anlamına gelir.

Hemen başlayın

Etkinlik Planlayıcı

Bitrix24

Şirket ve topluluk etkinlikleri, takvimde yer alırlarsa kolayca hatırlanır. Herkesin daha çok değil, daha akıllıca çalışması için dâhil olun ve programları düzenleyin.

Hemen başlayın
 • Grup Takvimleri

 • CRM ile Entegrasyon

 • Favori Takvimler

 • İzin Çizelgesi

 • Toplantılar ve Brifingler

 • Etkinlik Planlayıcı

Hemen başlayın
Bitrix24

“İhtiyacınız olan şey, iş arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanıza, çözümlere ulaşmak için beyin fırtınası yapmanıza ve projelerinizi yönetmenize yardımcı olacak yetkin bir araç. Tüm bu işler Bitrix24 adlı hizmet kullanılarak kolayca tamamlanabilir.”

MakeUseOf

Bitrix24'ün faydaları

Hepsinin en büyük avantajı, Bitrix24'ün ücretsiz sürümünde takvimlerin kullanılabilmesidir. Bütçeniz ne olursa olsun, işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olacak araçlara erişebilirsiniz. Bitrix24 kullanmanın diğer faydaları şunlardır:

 • Departmandaki herkesi ortak bir noktada tutun

 • Ekipleri ve platformları koordine etmek için takvimleri paylaşın

 • Bir daha asla toplantı kaçırmayın ya da takip araması yapmayı unutmayın

 • Tekrar eden etkinlikleri planlayın ve hatırlatıcı ayarlayın

 • Kimin ne zaman izin almayı planladığını görün

 • Toplantı, brifing ve etkinlik planlayın, organize edin ve kayıt altına alın

Bitrix24 mobile'ı kullanarak hareket halindeyken etkinlikler planlayın, gününüzü planlayın ve çevrimiçi toplantılar düzenleyin. Bildirimler ve hatırlatıcılar alın, nerede olursanız olun ekibinizle iletişimde kalın.

Hemen başlayın

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Hemen başlayın
Bitrix24