Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Bitrix24 Bitrix24

Kısa tarihçe

Bitrix24'ün geçmişi, 2000'lerin sonlarına uzanmaktadır. Bitrix24 ilk olarak aşağı yukarı iPhone 4'ün çıktığı sıralarda geliştirilmişti; Bitrix24 içinde iletişim ve iş birliği için kullanabileceğimiz bir platform yaratalım diye düşünmüştük. Üretkenliğimiz neredeyse hemen arttı ve ekipteki herkes yeni yaklaşımı sevdi.

Yaklaşık bir yıl sonra da şöyle düşündük, "Hey, müşterilerimize sunduğumuz harika bir CRM var, neden bunu şirket içinde kullandığımız çevrimiçi iş birliği platformuyla birleştirmiyoruz?". Bu fikir ilgi gördü ve başlangıçtaki beta testi, gelecek vadeden sonuçlar sağladı. Bu da bizi, ürün üzerinde tam zamanlı olarak çalışmaya ve nihayet Nisan 2012'de ürünü tüm dünyanın kullanımına sunmaya teşvik etti.

Hem bizim hem de müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için başarılı bir girişim oldu. Bitrix24 o zamandan beri büyüyor ve şu anda dünya çapında işletmelerden sivil toplum kuruluşlarına kadar 15 milyondan fazla kurum tarafından kullanılıyor.

Bitrix24

Bitrix24 nedir?

Bitrix24 bir çevrimiçi çalışma alanıdır. Bitrix24, esas itibarıyla proje yönetimi, çevrimiçi iş birliği ve iletişim araçları içeren eksiksiz bir CRM'dir. Son derece çok yönlü bir ürün olan Bitrix24, şu konularda olağanüstü sonuçlar elde etmek üzere çok çeşitli ekipler tarafından kullanılabilmektedir:

Bitrix24
 • İş Birliği
 • CRM
 • Görevler ve Projeler
 • Siteler ve Mağazalar
 • İK ve Otomasyon

Bitrix24, sınırsız sayıda kullanıcı için ücretsizdir. Bitrix24'ü faaliyet hâlinde görmek için hesabınızı buradan oluşturabilirsiniz (kredi kartı gerekmez, sadece e-posta yeterlidir).

Bitrix24 hakkında önemli 10 bilgi

 • 1

  Bitrix24, kullanıcı sayısıyla (Ocak 2024 itibarıyla 15.000.000+) dünyanın en popüler CRM'idir

 • 2

  Bitrix24, 18 dilde mevcuttur (Almanca, İspanyolca, Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş), Fransızca ve Vietnamca dâhil)

 • 3

  Bitrix24, verileri Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da yer alan 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda saklamaktadır

 • 4

  %99,9 hizmet kullanılabilirliği

 • 5

  Bitrix24 ekibi, 12 farklı ülkede çalışan 500'den fazla kişiden oluşmaktadır

 • 6

  Her ay yaklaşık 45.000 canlı müşteri desteği ve talebi

 • 7

  Dünyanın dört bir tarafından kullanıcılar, Bitrix24 CRM'e her saniye en az 3 yeni müşteri adayı eklemektedir

 • 8

  Bitrix24 Ortak Ağında şu anda 40'tan fazla ülkede 18.000'in üzerinde iş ortağı yer almaktadır

 • 9

  Dünyadaki kullanıcı başına fiyatlandırma yapmayan tek büyük CRM sistemi

 • 10

  Bitrix24'e bir tarayıcı, mobil uygulama (iOS ve Android) veya bir masaüstü uygulama (Mac veya Windows için) aracılığıyla erişebilirsiniz

Bitrix24 Bitrix24

Bitrix24 Ekibi

Bitrix24

Ürünümüzün arkasında; sizi, müşterilerimizi desteklemek ve şirketinizin, hedeflerini daha kolay ve hızlı gerçekleştirmesi için yeni özellikler geliştirmek üzere dünyanın her yerinden 12 farklı ülkede çalışan 500 kişilik bir ekip bulunmaktadır.

Bitrix24

Her ne kadar Bitrix24 bizim için bir tutku olsa da yaptığımız her şeyde maksimum verimlilik için çabalamakta ve her zaman ürünü geliştirmenin (birazcık bile olsa) ve ürünün sizin için daha iyi çalışmasını sağlamanın yollarını aramaktayız.

Bitrix24 İş Ortağı Ağı

Bitrix24 iş ortakları, ürün uygulaması ve özelleştirme konularında kullanıcılarımıza yardımcı olmak üzere bizim tarafımızdan onaylı resmî kurumlar veya bireylerdir.

Buna ek olarak ortaklarımız size ürün performansını artıran ve bunları telefon, ödeme, muhasebe, veri aktarımı vb. çözümler dâhil olmak üzere yerel hizmetlerle bağlayan çok çeşitli üçüncü taraf uygulamaları, eklentiler ve entegrasyonlar sunabilmektedir.

Bölgenizdeki bir Bitrix24 iş ortağını bulmak için buraya tıklayın. Bir Bitrix24 ortağı olmayı düşünüyorsanız bu, bizi çok heyecanlandırır. Ortaklık programımız ve Bitrix24'ün ortakların para kazanmasına nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu sayfaya göz atın.

Bitrix24 Bitrix24