İLETİŞİM

Saniyeler İçinde Uzun Süren Bağlantılar Kurun

Hemen başlayın
Bitrix24

Önemli işlerin büyük bir kısmı grup hâlinde yapılır. İletişim, iş birliği ve uyum, bireysel çabalarla alınabilecek sonuçlardan çok daha iyi sonuç verir. Her etkileşimi kolay ve eğlenceli bir deneyime dönüştüren çevrimiçi iş birliği araçlarıyla aşırı kişiselleştirilmiş iletişim ve nihai zaman verimliliği arasındaki dengeyi kurun. Bitrix24 kişisel bir yaklaşımla dijital olasılıklar dünyasına erişmenizi sağlar.

Bitrix24 Özellikleri

Anlık Mesajlaşma

Bitrix24

Müşterilerin ve potansiyel müşterilerin iletişim kurma yöntemleri konusunda kendi tercihleri bulunur. Bitrix24; şirketinizin, tüm müşteri iletişimlerini tek bir pano aracılığıyla yönetmek üzere sosyal medya ve mesajlaşma uygulaması profillerinizi bağlamanıza olanak tanır.

Ücretsiz kayıt

Sesli ve Görüntülü Aramalar

Bitrix24

Bitrix24 sayesinde müşterileriniz ve ekip üyelerinizle HD video konferanslar düzenleyebilirsiniz. Yüz yüze görüşemezken bile bir arada hissedin.

Ücretsiz kayıt

Dâhilî Telefon

Bitrix24

Dâhilî telefonla dünyanın dört bir yanını kolayca arayın. Hem müşterilerle irtibatta kalmak hem de hareket hâlinde çalışmak için popüler bir müşteri yöneticisi aracı.

Ücretsiz kayıt

Grup Takvimleri

Bitrix24

Tüm ekibin görebileceği bir takvimde son teslim tarihlerini ve toplantıları yayınlayarak iletişimi kolaylaştırın ve beklentileri izleyin.

Ücretsiz kayıt

Görev Bağımlılıkları

Bitrix24

Görev bağımlılıklarının oluşturulması, platformdaki görevlerin birbirine bağlanması anlamına gelir. Bu şekilde bir görev değiştiğinde diğerleri de buna göre ayarlanır. Görev yönetimi daha basittir ve artık bunlarla uğraşmak zorunda olmayan meşgul yöneticiler için değerli zamandan tasarruf sağlar.

Ücretsiz kayıt

Bilgi Yönetimi

Bitrix24

İyi bir müşteri yönetimi yazılımında mutlaka bir not alma işlevi olmalıdır. Mükemmel müşteri hizmetleri sunmanın anahtarı, müşteriyle çalışan herkesin müşterinin profiline ve geçmişteki etkileşimlere erişebilmelerini sağlayacak biçimde düzenli bir şekilde not tutmaktır. Bu, müşteri sorunlarının çözülmesinin ve anlaşmaların sonuçlandırılmasının daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Ücretsiz kayıt

Çalışan Katılımı

Bitrix24

Şirket kültürü inşa ve teşvik etmek İK departmanları için zor bir görevdir. Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı şirketiniz için sosyal ağ ve katılım araçları sunar.

Ücretsiz kayıt

Toplantı Planlayıcı

Bitrix24

Grup takvimi özelliği, toplantılar oluşturmanıza ve katılımcıları davet etmenize olanak tanır. Görev yönetimi yazılımımız doğru yolda kalmanıza yardımcı olur. Hatırlatıcılar herkesin önemli toplantılardan haberdar olmasını sağlar.

Ücretsiz kayıt

Özel Sosyal Ağ

Bitrix24

Her Bitrix24 platformu, şirketinizde dâhilî bir sosyal ağ yaratma özelliğiyle gelir. Sohbet kanalları, profiller ve daha fazlası ile şirketler, çalışanlarının birbirini daha iyi tanımasına destek olabilir. İnsan Kaynakları, ağları daha sosyal bir ortamda izleyip ya da başlatıp çalışanları iletişime teşvik edebilir. Çalışanlar ve ekip üyeleri, ilişkilerini daha az resmi bir atmosferde inşa ettiklerinde iş birliğinin verimi artabilir.

Ücretsiz kayıt

Mobil Uygulama

Bitrix24

Bitrix24'ü yanınızda taşıyın. Kullanımı kolay mobil uygulamamız ile nerede olursanız olun, işlerinize erişebilirsiniz. Uygulamadan faydalanarak yeriniz ve programınız konusunda daha esnek olun. Şirketiniz, çalışanların birden fazla yerde ya da hareket hâlinde olmasına ihtiyaç duyuyorsa mobil uygulama üzerinden çalışabilme olanağı muhteşem bir avantaj olur.

Ücretsiz kayıt

E-posta Sunucusu

Bitrix24

Kolayca gözden geçirebilmek için tüm e-postalarınızı bir e-posta sunucusunda saklayın. CRM yönetimi yazılımımız ekiplerin müşteri adaylarıyla ve müşterileriyle olan iletişimleriyle ilgili tüm konularda güncel kalmalarına olanak sunar.

Ücretsiz kayıt
 • Anlık Mesajlaşma

 • Sesli ve Görüntülü Aramalar

 • Dâhilî Telefon

 • Grup Takvimleri

 • Görev Bağımlılıkları

 • Bilgi Yönetimi

 • Çalışan Katılımı

 • Toplantı Planlayıcı

 • Özel Sosyal Ağ

 • Mobil Uygulama

 • E-posta Sunucusu

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

“İhtiyacınız olan şey, iş arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanıza, çözümlere ulaşmak için beyin fırtınası yapmanıza ve projelerinizi yönetmenize yardımcı olacak yetkin bir araç. Tüm bu işler Bitrix24 adlı hizmet kullanılarak kolayca tamamlanabilir.”

MakeUseOf

Bitrix24'ün faydaları

 • Size nasıl ulaşılmasını istediğinizi seçin ve birçok seçenekten birini seçerek bağlı kalın.

 • Dâhilî mesajlaşma sistemiyle tepkilerinizi, mesajlarınızı ve durum güncellemelerinizi anında paylaşın.

 • İletişim sorunlarının önüne geçin ve grup sohbetinde ya da Akışta herkesi bir araya getirin.

 • Gerçek zamanlı sesli ve görüntülü aramalarla derin bağlantılar kurun.

 • Dâhilî telefonla dünyanın her yerini arayın.

Ücretsiz kayıt

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Ücretsiz kayıt
Bitrix24