YÖNETİM VE LİDERLİK

Yönetmeniz gereken ne olursa olsun Bitrix24 onu sizin için yönetir

Hemen başlayın
Bitrix24

Küçük işlere bölündüğünde hiçbir şey çok zor değildir. Hedef belirlemek, danışman grubu toplamak, rolleri dağıtmak, projeler düzenlemek veya insanları motive etmek söz konusu olduğunda Bitrix24, yöneticilerin ve liderlerin doğru şeyleri yapmasına yardımcı olur.

Bitrix24 Özellikleri

Görevler ve Projeler

Bitrix24

Şirketiniz adına iş yapmak için müşteri görevleri ve projeler oluşturun. Bitrix24'ün CRM pazarlama yazılımı, ekiplerin işinizi düzenleyerek ve iletişimi artırarak daha fazlasını başarmalarını sağlayacak.

Ücretsiz kayıt

Gerçek Zamanlı İş Birliği

Bitrix24

Devam eden tüm görevleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyin. Ekipler birlikte çalışabilir ve sürecin ilerleyişini takip edebilirler. Yöneticiler gerçekleştirilen işlere, müşteri yönetimi güncellemelerine veya diğer projelerdeki çalışmalara ilişkin anlık raporlar alabilir. Ekipler ayrıca, aynı yerde olmalarına gerek kalmadan üzerinde çalıştıkları konu hakkında güncel bilgilere sahip olmak için gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir. Gerçek zamanlı iş birliği özelliklerine sahip olmak, ekiplerin iletişimde kalmasına ve birlikte çalışırken daha üretken olmasına yardımcı olur.

Ücretsiz kayıt

Takvimler

Bitrix24

Takvimlerinizi tek bir yerde toplayın. Bitrix24 ile tüm kişisel görevlerinizi idare edebileceğiniz bir takvim oluşturabilirsiniz. Görevleri yönetmek, son teslim tarihlerini bilmek ve planlamak için takvimleri kullanın. Tüm şirketinizle veya yalnızca ekiplerinizle paylaşılan takvimler oluşturun. Ekipler takvimden bireysel görevleri ve grup projesi sürecini takip edip sohbet edebildiğinde iş birliği yapmak kolaylaşır. Mobil uygulamayla nerede olursanız olun erişebileceğiniz için Bitrix24'teki takvimler daha da kullanışlıdır. Artık hiç kimse toplantı kaçırmayacak.

Ücretsiz kayıt

Belge Yönetimi

Bitrix24

Bitrix24'ün CRM yazılımıyla belgelerini kolayca yönetin. Bulut depolama, belgelerinizi kolayca erişebileceğiniz şekilde depolamanızı ve düzenlemenizi sağlar. Erişim izinlerini kullanarak gizli ya da hassas verileri koruyun.

Ücretsiz kayıt

CRM Panelleri

Bitrix24

Bitrix24 CRM yazılımı, şirketinize müşteri adayı toplamak ve müşterilerin satış kanalındaki ilerlemesini izlemek için gereken araçları sağlamanıza yardımcı olur. Satış ekipleri bilgiyi hangi pazarlama taktiklerinin işe yaradığını ve hangilerinin işe yaramadığını öğrenmek için kullanabilir.

Ücretsiz kayıt

İK

Bitrix24

İşlerini kolaylaştırarak İK ekibinizi destekleyin. Çalışan süresini ve avanatjlarını takip edin, raporlar ve faturalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.

Ücretsiz kayıt

Çalışan İş Yükü Yönetimi

Bitrix24

Proje yöneticileri, projelerin çalışmaya devam etmesini sağlamak için çalışanların iş yükünü görüntüleyebilir, oluşturabilir ve yönetebilir.

Ücretsiz kayıt

Dâhilî Telefon

Bitrix24

Bitrix24 Telefon; yerel telefon numaraları kiralamanıza, çalışanlarınız için dâhilî telefon numarası uzantıları oluşturmanıza, arama sıralamasını ve yönlendirmeyi ayarlamanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ücretsiz kayıt

Sosyal İntranet

Bitrix24

Her Bitrix24 platformu, şirketinizde dâhilî bir sosyal ağ yaratma özelliğiyle gelir. Sohbet kanalları, profiller ve daha fazlası ile şirketler, çalışanlarının birbirini daha iyi tanımasına destek olabilir. İnsan Kaynakları, ağları daha sosyal bir ortamda izleyip ya da başlatıp çalışanları iletişime teşvik edebilir. Çalışanlar ve ekip üyeleri, ilişkilerini daha az resmî bir atmosferde inşa ettiklerinde iş birliğinin verimi artabilir.

Ücretsiz kayıt

Erişim İzinleri

Bitrix24

Belgelerinizi elektronik ve güvenli bir şekilde depolayın, yönetin ve gönderin. Erişim izinleriyle bilgileri yalnızca görmesini istediğiniz kişiler görebilir.

Ücretsiz kayıt

Zaman Takibi

Bitrix24

Bitrix24 ile zamanı kolayca takip edin. Yazılımımız, çalışanların zamanı takip edebilmelerine ve yöneticilerin zaman çizelgelerini denetleyebilmelerine imkân sunar. Her bir göreve ne kadar zaman harcandığını görmek, yöneticilerin daha iyi bir görevlendirme planı yapmalarını ve proje tahmininde bulunmalarını kolaylaştırır. Projelerin ne kadar sürdüğünü bilen şirketler, müşterilerine daha isabetli fiyat çıkarabilir.

Ücretsiz kayıt

Bilgi Yönetimi

Bitrix24

İyi bir müşteri yönetimi yazılımında mutlaka bir not alma işlevi olmalıdır. Mükemmel müşteri hizmetleri sunmanın anahtarı, müşteriyle çalışan herkesin müşterinin profiline ve geçmişteki etkileşimlere erişebilmelerini sağlayacak biçimde düzenli bir şekilde not tutmaktır. Bu, müşteri sorunlarının çözülmesinin ve anlaşmaların sonuçlandırılmasının daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Ücretsiz kayıt

Mobil uygulama

Bitrix24

Bitrix24'ü yanınızda taşıyın. Kullanımı kolay mobil uygulama ile nerede olursanız olun çalışmalarınıza ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak konumunuz ve programınız konusunda daha fazla esnekliğe sahip olun. İşletmeniz birden fazla konumda veya hareket hâlindeki çalışanlara bağlıysa, mobil uygulamada çalışabilmek harika bir avantajdır.

Ücretsiz kayıt
 • Görevler ve Projeler

 • Gerçek Zamanlı İş Birliği

 • Takvimler

 • Belge Yönetimi

 • CRM Panelleri

 • İK

 • Çalışan İş Yükü Yönetimi

 • Dâhilî Telefon

 • Sosyal İntranet

 • Erişim İzinleri

 • Zaman Takibi

 • Bilgi Yönetimi

 • Mobil uygulama

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

“Bitrix24 işinizi sizin yerinize yönetmek dışında hemen hemen her şeyi yapıyor.”

Inc. Magazine

Bitrix24'ün faydaları

 • Her zaman her yerde olan bitenler hakkında bilgi sahibi olun

 • Verimliliği bireysel düzeyde ve şirket düzeyinde artırın

 • Yönetilemezi yönetilir yapın

 • Şirketin nabzını hissedin ve yavaş yavaş yükseltin

 • Her projeyi sonuna kadar geliştirin

 • Başarı için ekibinizi donatın ve motive edin

Ücretsiz kayıt

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Ücretsiz kayıt
Bitrix24