PAZARLAMA

Her işletme için uygun fiyatlı birinci sınıf pazarlama araçları

Hemen başlayın
Bitrix24

Ölçün, iş birliği yapın, otomatikleştirin. Pazarlama ekibiniz bunlardan herhangi biriyle sorun yaşıyorsa Bitrix24'ün yardımı dokunabilir. Size daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanız, dönüştürme oranlarını geliştirmeniz, üstün müşteri hizmeti sağlamanız ve pazarlamayı otomatik pilota almanız için destek olacağız.

Bitrix24 Özellikleri

Pazarlamanızı sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız CRM yazılımınız size yardımcı olabilir. Her boyuttan ve sektörden şirkete destek olmak amacıyla yapılmış araçlarıyla işte en popüler Bitrix24 özelliklerinden birkaçı.

Pazarlama otomasyonu

Bitrix24

E-posta pazarlama kampanyaları, reklamlar ve daha fazlasıyla pazarlama çabalarınızı yalnızca Bitrix24 CRM pazarlama yazılımını kullanarak otomatikleştirin.

Hemen başlayın

İletişim merkezi

Bitrix24

Her büyüklükteki işletmenin bir iletişim merkezine ihtiyacı vardır. Bırakın Bitrix24 iletişim kanallarınızı yönetmenize CRM yazılımımızla yardımcı olsun. Tüm sohbetleri, web formlarını, e-postaları ve telefon çağrılarını tek bir yere entegre edin.

Hemen başlayın

Potansiyel müşteri oluşturma ve artırma

Bitrix24

Bitrix24 CRM yazılımı, işletmenize potansiyel müşteri toplamak ve satış hattındaki süreçleri izlemek için araçlar sağlar. Satış ekipleri, hangi pazarlama taktiklerinin işe yaradığını ve hangilerinin daha az kârli olduğunu öğrenmek için bu bilgileri kullanabilir.

Hemen başlayın

Müşteri yönetimi

Bitrix24

Potansiyel ya da doğrudan müşteri olan biriyle yaşanan tüm etkileşimlerin ve iletişimlerin bilgilerini saklamak satış ekiplerinin ilişkilerde güncel kalmasını kolaylaştırır. Tüm müşteri bilgileri, doğrudan CRM yazılımında, erişimi kolay tek bir merkezi konumda tutulur.

Hemen başlayın

Satış analizleri

Bitrix24

Verilecek kararların kalitesi verilerin kalitesiyle doğru orantılıdır. Sitenizi optimize etmek, pazarlama planınıza odaklanmak ve işle ilgili daha iyi kararlar almak için Bitrix24'ü kullanın.

Hemen başlayın

Pazarlama ekibi iş birliği

Bitrix24

Bitrix24, çok sayıda iletişim yöntemi ve planlama materyalleriyle ekipleri bir araya getirir. Planınızı görselleştirmek için Gantt grafiklerinden faydalanın; sonra görevleri, yapılacaklar listelerini ve takvimleri kullanarak projeleri tamamlamak için iş birliği yapın.

Hemen başlayın

Görevler ve projeler

Bitrix24

Şirketiniz adına iş yapmak için müşteri görevleri ve projeler oluşturun. Bitrix24'ün CRM pazarlama yazılımı, ekiplerin işinizi düzenleyerek ve iletişimi artırarak daha fazlasını başarmalarını sağlayacak.

Hemen başlayın

Belge yönetimi

Bitrix24

Bitrix24'ün CRM yazılımı ile belgelerinizi kolayca yönetin. Bulut depolama, daha kolay erişim için belgelerin depolanmasına ve düzenlenmesine yardımcı olur. Özel veya hassas bilgileri korumak için erişim haklarını kullanın.

Hemen başlayın

Sosyal ağlarla entegrasyon

Bitrix24

Müşteriler, şirketlerle sosyal ağlar da dâhil olacak şekilde çeşitli yollardan iletişime geçer. Sosyal ağlarınızı CRM yazılımına entegre ederek yanıt sürenizi kısaltın.

Hemen başlayın

Botlar ve Yapay Zeka

Bitrix24

Sitenize botlar ve yapay zeka (AI) ekleyerek şirketinizin işlevlerini artırın. Bu araç kaynaklarınızı esnetirken müşterilerinize ilgi göstermeyi sürdürmenize destek olur.

Hemen başlayın

Grup takvimleri

Bitrix24

Ekipteki herkesin görebileceği bir takvimde son tarihler ve ekip toplantıları yayınlayarak herkesin daha fazla iletişim kurmasına ve beklentilerle iletişimde kalmasına yardımcı olun.

Hemen başlayın

CRM web formları

Bitrix24

CRM web formlarını kullanarak daha fazla potansiyel müşteri yakalayın. Bitrix24 yalnızca web sitenizi kurmanıza destek olmakla kalmayıp size aynı zamanda web formları gibi harika satış araçları ekleme imkânı sunuyor.

Hemen başlayın
 • Pazarlama otomasyonu

 • İletişim merkezi

 • Potansiyel müşteri oluşturma ve artırma

 • Müşteri yönetimi

 • Satış analizleri

 • Pazarlama ekibi iş birliği

 • Görevler ve projeler

 • Belge yönetimi

 • Sosyal ağlarla entegrasyon

 • Botlar ve Yapay Zeka

 • Grup takvimleri

 • CRM web formları

Hemen başlayın
Bitrix24

“Bu platform (Bitrix24) neredeyse her şeyi yapıyor ve şirketinizi sizin yerinize idare ediyor.”

Inc. Magazine

Bitrix24'ün faydaları

Bitrix24 kullanmak, çabalarınızı düzene sokmanıza destek olarak pazarlama planlarınızı bir üst düzeye taşıyabilir. CRM yazılımımızla iş verilerinizi çalışma saatleri, SEO çalışmaları için görselleştirin ve yatırım getirisini takip edin. Bitrix24 kullanmanın diğer avantajları şunlardır:

 • Günlük görevleri otomatikleştirin ve gerçekten önemli şeyler için zaman kazanın

 • Müşterilerinizin ne istediğini onlardan önce bilin

 • Kendiniz yapın (Otomasyon danışmanları gerektirmez)

 • Tüm araçlara tek bir yazılımda sahip olarak tasarruf edin

Hemen başlayın

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Hemen başlayın
Bitrix24