WEB SİTESİ OLUŞTURUCU

Göz Alıcı Web Siteleri Oluşturun, Kodlama Becerisi Gerekmez

Hemen başlayın
Bitrix24

Web sitesi olmayan bir işletme eksiktir. İster çevrimiçi satış yapıyor ister portföyünüzü sergiliyor olun, bir web sitesi sizi sahneye taşır. Bir dakikadan kısa bir sürede oluşturabileceğiniz güzel bir web sitesiyle satışları artırın ve müşterilerinizi etkileyin.

Bitrix24 Özellikleri

Her işletmeye bir web sitesi gerekir. Çevrimiçi satış yapıyor olsanız da olmasanız da insanlar işletmenizi internetten araştırır. Bir web sitesine sahip olmak, insanları sizin bilgilendirmenize olanak sunar. Bir web sitesi oluşturmak göz korkutucu geliyor olsa da Bitrix24, işleri sizin için basit ve hızlı bir hâle getirir. İşte hizmetlerimizden faydalanarak web sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılarımıza sunduğumuz en popüler özelliklerden bazıları.

Sektöre özel şablonlar

Bitrix24

Her şirket aynı tarzla ve tasarımla çalışmak istemez. Bir restoran, inşaatlara çelik çubuk satan bir şirketten farklı bir tarza sahiptir. Hızlı bir şekilde daha uygun ve alakalı bir site oluşturmak için sektörlere özel şablonlar arasından seçim yapın. Şablonlar istediğiniz kadar basit ya da karmaşık olabilir ve sitenizi tam istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. E-ticaret özelliğiyle şirketlerin, doğrudan sitelerinden ürün satmaları bile mümkün.

Hemen başlayın

Sınırsız sayfa

Bitrix24

Web sitenizi istediğiniz kadar büyük ya da küçük yapabilirsiniz. Aradığınız ister tek bir sayfa ister çok sekmeli devasa dizinli bir site olsun; yardım etmeye hazırız. Araçlarımız, şirketinize potansiyeline ulaşmak için ihtiyaç duyduğu herhangi bir aracı ya da özelliği bağlama olanağı sunar. Web siteniz için açılış sayfası oluşturucumuzdan ekleyebileceğiniz özellik ya da sayfa sayısında sınır yoktur.

Hemen başlayın

Bitrix24 alan adında ücretsiz barındırma

Bitrix24

Birçok şirket ücretsiz siteler sunar fakat yüksek barındırma ücretleri talep eder. Bitrix24 ile yalnızca bir web sitesi oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda onu ücretsiz olarak barındırabilirsiniz. İşletmenizin başarılı olmasını gerçekten istiyoruz ve bunun bir adımı da web sitenizi çalışır durumda tutacak güvenilir bir barındırma hizmetine sahip olmaktır. Şirketler web sitelerini ofis yönetim platformlarına bağlayabildikleri için web sitesinde sorun olup olmadığını öğrenmek veya performansını kontrol etmek daha kolay olur.

Hemen başlayın

CRM ile Entegrasyon

Bitrix24

Sitenizi Bitrix24'te barındırmak ve CRM yazılımı araçlarını kullanmak harika bir kombinasyondur. Bu özellikler bir arada çalışarak en hayati araçlarınızı tek bir ofis yönetimi yazılımı platformunda bir araya getirebilir. Site ziyareti analizlerinizi anında görebilmek için panonuzu kolayca senkronize edin. Tüm site bilgilerini yönetmek için CRM kullanmak, işletme yönetimi için uygundur. Web formlarınız, canlı sohbetleriniz, web siteniz ve CRM yazılımı araçlarınıza dair tüm bilgilere tek bir platformda sahip olmak, bilgileri daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Böylece daha az şey ihmal edilir.

Hemen başlayın

Dâhilî web formları

Bitrix24

Web formu, şirketlerin bilgi toplamak için sitelere ekleyebileceği bir özelliktir. Bu formlar katalog istemek, sipariş vermek, ücretsiz indirme talep etmek, e-posta listesine girmek ya da daha fazla bilgi istemek için kullanılabilir. Şirketiniz ne için forma ihtiyaç duyarsa duysun Bitrix24'ün web sitesi oluşturucusu size istediğiniz kadar form ekleme seçeneği verir. Bu formları Bitrix24 ofis yönetimi platformundan yönetmek, tüm web formu bilgilerini oradan görebileceğiniz anlamına gelir. Bilgiler gelmeye başladığında bilgileri gözden geçirmek ya da sipariş tamamlamak için özel bir görev şablonu yaratabilirsiniz. Her şeyin tek bir CRM yönetimi platformunda olması şirketinizin daha üretken olmasını sağlar.

Hemen başlayın

Canlı sohbet

Bitrix24

Birçok şirketin tercih ettiği bir özellik de sitelerinde canlı sohbet özelliğine sahip olmaktır. Canlı sohbet, yardım etmek ya da soru cevaplamak için site ziyaretçileriyle doğrudan sohbet edebileceğiniz bir kutudur.

Hemen başlayın

Geri arama widget'ı

Bitrix24

Web sitenize eklemeyi seçebileceğiniz özelliklerden birisi de geri arama widget'ıdır. Geri arama widget'ı, sitenize "aramak için tıkla" ya da "hemen ara" şeklinde bir yazıyla koyulan bir düğmedir. Bir ziyaretçi, widget'a tıkladığında şirketinizden biri tarafından aranmak üzere telefon numarasını yazması için bir form belirir. Sıra gelene kadar telefon başında beklemeleri gerekmediğinden birçok ziyaretçi, böyle bir seçeneğe sahip olmayı sever. Ayrıca bu özellik, şirketinize müşterilere ulaşıp sorularını cevaplayarak ya da kişisel yardım sağlayarak üstün müşteri hizmeti sunma şansı verir.

Hemen başlayın

SEO araçları

Bitrix24

Bitrix24, şirketlerin zaten tercih ettikleri uygulamaları ve ofis yönetimi yazılımı programlarını birbirine bağlayabilecek şekilde kolayca özelleştirilebilen bir ofis yönetimi yazılımı platformudur. Doğrudan web sitenize ekleyebileceğiniz SEO aracı seçenekleri bulunur. Analizlerinizi görüntüleyerek veya performansınızdaki zayıf noktaları bularak daha iyi SEO sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca web sitenizi Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı platformuna bağladığınızda bilgileri diğer görevler üzerinde çalışırken de görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle web sitenizin çevrim içi performansını her zaman takip edebilirsiniz.

Hemen başlayın

Akıllı analizler

Bitrix24

Şirket web sitesi analizlerini takip etmek önemlidir. Entegre Google Analytics ile performans verisi toplamak, bilgileri analiz etmek ve süreçleri iyileştirmek daha kolay. Analizlerden elde edilen veriler; popüler açılış sayfaları, ziyaretçilerin sitenize nereden geldiği ve ziyaretçi sayısı gibi yararlı bilgiler verebilir. Başka yardımcı analizlerle site ziyaretçilerinin konumunu ve sitenin her sayfasında ne kadar kaldıklarını öğrenebilirsiniz. Bunlar, şirketlerin hangi pazarlama çabalarının iyi bir yatırım getirisi sağladığını ve hangilerinin uğraşmaya değmeyeceğini bilmeleri için değerli bilgilerdir.

Hemen başlayın

CRM Pazarlama

Bitrix24

Pazarlama kampanyalarınızı doğrudan CRM'inizden oluşturun ve başlatın. Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak çeşitli promosyon kanalları arasından seçim yapın: e-posta pazarlamacılığı, sesli yayın, SMS, Google Ads, Facebook Ads, mesajlaşma uygulamaları ve daha fazlası.

Hemen başlayın

Müşteri İletişim Merkezi

Bitrix24

Web sitelerinde alışılagelmiş olan bir diğer özellik de şirketin müşteri hizmetleriyle iletişim kurulabilecek bir yoldur. Canlı sohbet bunun için harika bir özelliktir ancak bazıları yardım için kimi arayacaklarına dair bilgi ister. Bitrix24, şirketlere kendi müşteri iletişim merkezlerini kurmaları için araçlar sağlar. İletişim merkezi, şirket temsilcilerinden hatta küçük işletmeler için yalnızca şirket sahibinden oluşur. Otomatik müşteri merkezleriyle ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda ekstra destek için Bitrix24'ün botlarından ve yapay zekasından faydalanabilirsiniz. Bu, daha az çalışanı olan küçük işletmeler için özellikle değerlidir.

Hemen başlayın

Özelleştirilebilir tasarım

Bitrix24

İki şirket birbirinin aynısı değilken iki web sitesi niye öyle olsun ki? Şirketinizin karakterine ve kültürüne uyan özelleştirilmiş bir tasarım yaratmak için Bitrix24'ün web sitesi oluşturucusunu kullanın. Temiz ve profesyonel tasarımlara ulaşıp onları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirin. Şirketinizin sitesinin tamamen sizin eseriniz olması için birçok eğlenceli tasarım unsuru ve düzen seçeneği mevcut.

Hemen başlayın

Mobil cihaz optimizasyonu

Bitrix24

Sitelere telefonlarından erişen internet kullanıcısı sayısı artmaya devam ederken Bitrix24, web sitelerinin bir bilgisayarda olduğu kadar mobil cihazlarda da iyi olması gerektiğini biliyor. Bu özellik ile sitenizi herhangi bir cihaz için harika bir hâle getirebilirsiniz. Oluşturduğunuz herhangi bir web sitesinde mobil cihaz optimizasyonu araçlarımızı kullanabileceğiniz konusunda içiniz rahat olsun. Bitrix24'ün mobil uygulamasına sahipseniz masaüstünüzdeki tüm bilgileri telefonunuzdan da görüntüleyebilirsiniz.

Hemen başlayın
 • Sektöre özel şablonlar

 • Sınırsız sayfa

 • Bitrix24 alan adında ücretsiz barındırma

 • CRM ile Entegrasyon

 • Dâhilî web formları

 • Canlı sohbet

 • Geri arama widget'ı

 • SEO araçları

 • Akıllı analizler

 • CRM Pazarlama

 • Müşteri İletişim Merkezi

 • Özelleştirilebilir tasarım

 • Mobil cihaz optimizasyonu

Hemen başlayın
Bitrix24

“Bu platform (Bitrix24) neredeyse her şeyi yapıyor ve şirketinizi sizin yerinize idare ediyor.”

PCWorld

Bitrix24'ün faydaları

Web sitesi oluşturmak, barındırmak ve özelleştirmek için Bitrix24 araçlarını kullanmanın pek çok avantajı bulunur. Araçlar, şirketinize bütçeye uygun ve işlevini iyi bir şekilde yerine getiren bir web sitesi sunabilir. Popüler özellikler ve kullanım kolaylığı, Bitrix24 kullanmanın büyük avantajlarıdır ancak aşağıdakiler gibi başka avantajlar da bulunur.

 • Tasarlayın, oluşturun, yayınlayın. Tamamen kodlamasız.

 • Ziyaretçi verilerini doğrudan CRM'de yakalayıp saklayın.

 • Canlı sohbet, geri arama talebi ve anlık mesajlaşmayla kullanıcı deneyimini iyileştirin.

 • İstediğiniz kadar sayfa ve site oluşturun.

 • Mobil sürümle müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verin.

 • Google Analytics ile veri toplayın, analiz edin ve gelişin.

Hemen başlayın

Bir başka harika özellik de hâlihazırda kullanmakta olduğunuz tüm araçları, uygulamaları veya ofis yönetimi yazılımı programlarını Bitrix24 ofis yönetimi yazılımınıza bağlayabilmenizdir. Web sitenizi ve siteyi izlemek için kullanılan araçları özelleştirmenin birçok yöntemi bulunur. Bunlardan herhangi birine erişiminiz yoksa uygulama ortaklarımıza göz atın ve ofis yönetimi yazılımınıza veya web sitenize eklemek istediğinizi bir şey var mı görün. Şirketler Bitrix24 ile kendi kişisel uygulamalarını bile yaratabilir ya da bağlayabilir.

Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı ve araçlarının eğitimli kullanıcıları olan, dünyanın dört bir yanındaki ürün ortaklarımızla kullanım kolaylığı sunuyoruz. Web sitenizi oluşturmak, platformunuzu kurmak ya da sağlanan tüm araçlara nasıl erişeceğinizi öğrenmek konusunda desteğe ihtiyacınız varsa ortaklarımızdan biri size yardımcı olabilir. Araçlarımızla nelerin mümkün olduğunu göstermek için şirketinize bir demo bile sağlayabilirler.

Bitrix24 kullanmanın en büyük avantajı, çoğu özelliğin ücretsiz olarak sunulmasıdır. Özellikle küçük ve orta çaplı işletmeler ücretsiz özelliklerin çok faydasını görür. Küçük bir ücret karşılığında kullanılabilen ekstra ya da genişletilmiş özellikler de bulunur.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Hemen başlayın
Bitrix24