CRM

Daha Fazla Müşteri Kazanmak İçin Gelişmiş İlişki Zekası

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

İletişim sorunları, uzun yanıt süreleri ve kaçırılan fırsatlar nedeniyle iş mi kaybediyorsunuz? Mutlu bir müşteri sizden bahseder, mutsuz müşteri de öyle. CRM çözümümüz, size büyümek ve gelişmek için alan sağlarken müşterileri işinizin merkezine koyar. Müşterilerinize destek olabildiğinizde kendinize de destek olabilirsiniz.

CRM yazılımımızla iş verimliliğini artırın, daha fazla satış yapın, binlerce müşteri etkileşimini zahmetsizce yönetin ve müşterilerin ihtiyaçlarının tam olarak farkında olun. Bitrix24 ile müşteri ilişkilerinin karmaşık dünyasında hata yapmadan hüküm süreceksiniz.

Bitrix24 Özellikleri

Güvenilir bir CRM'e sahip olmak, şirketlerin satış bölümlerinin başarılı olması için bel bağladıkları bir şeydir. Bitrix24, şirketlerin iletişimi artırmasına, ilerlemeyi daha verimli bir şekilde izlemesine ve daha uyumlu çalışmasına yardımcı olan birçok özellik barındırır. Platformumuz şirketlere CRM araçları, takvimler, e-posta, sosyal ağlar ve daha fazlasını sağlar. Pek çok değerli özellikle birlikte, işletmenizin bu CRM'i neden seveceğini söylemek zor, ancak burada Bitrix24 ile sunulan en popüler özelliklerden bazılarını bulabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi

Bitrix24

Müşteri iletişim hizmetlerinde önemli olan diğer araçlar sosyal medya yönetimi içindir. Müşteri yönetim araçlarımız en popüler platformları ve ağları destekler. Bu, müşterilerin ihtiyaçlarıyla en uygun şekilde ilgilenebilmenizi sağlar. Duyulduğunu ve kendisine değer verildiğini hisseden bir müşterinin ürünleriniz ve hizmetleriniz için tekrar kapınızı çalma olasılığı daha yüksektir. Ayrıca şirketinizi başkalarına tavsiye etme olasılıkları da yüksektir.

Ücretsiz kayıt

Detaylı Raporlar

Bitrix24

Raporlamak artık daha hızlı ve daha kolay. Proje yönetimi aracımızla müşteriler ve yönetim için özelleştirilmiş raporlar oluşturarak epey zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Gerekli tüm bilgiler tek bir noktada toplandığından sadece birkaç tıklama ile gelişmiş raporlar oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt

Satış Hattı

Bitrix24

Bir satış boru hattını yönetmek önemli bir görevdir. Potansiyel müşterilerin ilerlemesini takip edebilen bir CRM'e sahip olmak, satış ekiplerinin bu ilerlemeyi izlemesi için harika bir yoldur. Satış hattının yönetimi ne kadar iyi olursa, bir satış ekibi bu yolla potansiyel müşterilere yardım etmede o kadar başarılı olabilir. Bitrix24 ile ekipleriniz ihtiyaç duydukları tüm araçlara tek bir programda sahip olacak.

Ücretsiz kayıt

CRM İçerisindeki Faturalar

Bitrix24

Bitrix24 ile fatura oluşturmak artık daha kolay. Yazılımımız yalnızca fatura oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bireysel müşteriler için zamanı ve projeleri de takip eder. Tüm bilgiler tek bir yerde toplandığında, yöneticiler ve muhasebeciler fiyatları kolayca iletebilir, sözleşmeleri görüntüleyebilir veya oluşturabilir ve ödeme için fatura gönderebilir. Bir müşteri, ürün veya hizmetler için bir maliyet dökümü isterse, hızlı başvuru için CRM yazılımında kolayca bulunabilir.

Ücretsiz kayıt

Potansiyel Müşteri İzleme ve Web Formları

Bitrix24

Potansiyel müşterileri yakalamanın önemli bir parçası, bilgileri takip amacıyla tutmaktır. Bitrix24, daha iyi müşteri adayı yönetimi ve takibi için bilgilerinizi yönetmenize yardımcı olabilir. Kullanıcılar, satış hunisindeki hareketini izleyerek onlara kritik noktalarda harekete geçmeleri için daha fazla fırsat sunar. Web formları aracılığıyla olası satışları yakalama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, Bitrix24 size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerden kolayca bilgilerini vermelerini istemek için web sitenizdeki araçlarımızı kullanın.

Ücretsiz kayıt

Çok Kanallı İletişim

Bitrix24

Şirket içi iletişim, ekip hâlinde çalışma için çok önemli bir unsurdur. Bitrix24 ile herkesi doğru yolda ve güncel tutmak adına birçok iletişim kanalından faydalanabilirsiniz. Ekip üyelerinin birbirleriyle iletişim kurmaları adına görevlerdeki canlı sohbetler ve yorum kutularından web aramaları için dâhilî telefon hizmetlerine kadar birçok yöntem mevcut. Aradığınız, müşterilerle çok kanallı iletişim kurmak ise bunun için de birçok seçeneğimiz var.

Ücretsiz kayıt

Pazarlama Otomasyonu

Bitrix24

Bitrix24'ün pazarlama otomasyonu özelliklerinden faydalanarak iş yükünüzü biraz hafifletin. Bir e-posta pazarlama kampanyası başlatın ve araçları kullanarak e-postaları planlı bir şekilde gönderin. Her hafta, ay, ya da sizin belirlediğiniz bir zaman çizelgesinde otomatik olarak yenilenecek özel görev şablonları oluşturun. Bu yolu izleyerek pazarlama görevlerinizi ve çabalarınızı daha istikrarlı bir şekilde yapılabilir ve bir daha asla unutmazsınız.

Ücretsiz kayıt

Botlar ve Yapay Zeka

Bitrix24

Küçük bir şirkete sahipseniz biraz fazladan desteğe ihtiyacınız olabilir. Bitrix24'teki botlar ve yapay zekâ aracılığıyla şirketiniz daha fazla kaynağa ve müşteri desteğine yardım edebilecek iş gücüne ulaşır. Web sitenizde sık sorulan müşteri sorularını bir sohbet özelliği üzerinden yanıtlayabilecek botlardan ve yapay zekâdan faydalanarak çalışanlarınızı diğer yapılacak diğer işlere yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz kayıt

Satış Analizleri

Bitrix24

İşletmeler ne kadar çok veri kullanabilirse, o kadar iyi kararlar alabilirler. CRM yazılımımızın araçlarından biri de satış analitiği veri takibidir. Satış ekipleri, hangi taktiklerin işe yaradığını, müşterilerin nereden geldiğini, olası satışları nasıl takip edeceklerini ve belirli kesintilerin nerede yapılabileceğini bilmek için bu verilere ihtiyaç duyar. Bu CRM yazılımı sadece satış ekiplerinin strateji oluşturmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yöneticilerin yıl için bütçelerini belirlemelerine de yardımcı olur.

Ücretsiz kayıt

Mobil Uygulama

Bitrix24

Hareket halindeyken Bitrix24'ü yanınıza alın. Kullanımı kolay mobil uygulamamız ile, ekibinizdeki herkes Bitrix24'ün masaüstünde sunduğu tüm özelliklere telefonlarından erişebilir. Mobil uygulamaya sahip olmak size her yerden ve her zaman çalışmak için daha fazla esneklik sağlar. Bilgiler bulutta erişilebilir olduğu için tüm depolama alanınızı da kaplamaz. İşletmeniz, çalışanlarınızın birden çok yerde olmasına, müşteri toplantılarına katılmasına, yolda çalışmasına veya evden çalışmasına bağlıysa, mobil uygulama aracılığıyla tüm CRM yazılım araçlarına erişim harika bir avantajdır.

Ücretsiz kayıt

CRM Yazılımı Aracı

Bitrix24

Bitrix24, işletmenizin performansını artırmak için ihtiyaç duyduğu CRM aracıdır. Daha organize olmak, işletmelerin gelişmesine yardımcı olacak en iyi özelliklerden biridir. Ayrıca, ekiplerin birbirleriyle ve müşterilerle iletişim kurma olasılığı daha yüksektir. Satış ekipleri ve yöneticiler Bitrix24'ü seviyor çünkü bir müşterinin satış hattındaki yolculuğunu gözlemleyebiliyor ve kritik noktalardan yararlanabiliyorlar. Araca not yazabilme özelliği ile çalışanlar tüm müşteri etkileşimlerinden haberdar edilir.

Ücretsiz kayıt
 • Müşteri İletişim Merkezi

 • Detaylı Raporlar

 • Satış Hattı

 • CRM İçerisindeki Faturalar

 • Potansiyel Müşteri İzleme ve Web Formları

 • Çok Kanallı İletişim

 • Pazarlama Otomasyonu

 • Botlar ve Yapay Zeka

 • Satış Analizleri

 • Mobil Uygulama

 • CRM Yazılımı Aracı

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

“(Bitrix24) proje yönetimi, müşteri desteği, kurum içi iletişim ve hatta web sitesi oluşturma için araçlar içerir. Bitrix24, çok çeşitli özellikler sunmasına rağmen son derece ekonomiktir ve sınırsız sayıda kullanıcı için sabit bir aylık ücret planı sunmaktadır.”

TechRadar

Bitrix24'ün faydaları

Bitrix24 tarafından işletmelere sunulan birçok özellik, pazarlama çabalarında onlara yardımcı olur. İletişimi sürdürmek ve organizasyonu geliştirmek, şirketlerin CRM yazılımımızı kullanırken buldukları avantajlardan sadece birkaçıdır. Bu avantajlar ve daha fazlası, 15 milyondan fazla şirketin CRM sağlayıcısı olarak Bitrix24'ü seçmesinin nedenidir. Sayılamayacak kadar çok faydası olsa da, en popüler Bitrix24 avantajlarından bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

 • Özelleştirilebilir raporlar ve tek noktalı veri erişimi ile etkileşimlere ilişkin tam bir genel bakışa sahip olun.

 • Satış faaliyetlerini görselleştirin ve potansiyel müşterileri satış hunisinden daha hızlı bir şekilde geçirin.

 • Kişiselleştirilmiş teklifler ve faturalarla kalıcı bir izlenim bırakın.

 • Birçok farklı kaynaktan potansiyel müşteri yakalayın: web formları, mesajlaşma uygulamaları, e-postalar ve sosyal medya.

 • Hareket hâlinde liderlik edin, yönetin ve iletişim kurun.

 • İlgili e-posta kampanyalarıyla fırsatlar yaratın ve daha derin bir düzeyde bağlantı kurun.

Ücretsiz kayıt

Bitrix24, her sektördeki ve boyuttaki şirket tarafından kullanılabilir. CRM yazılımı kullanmak yalnızca büyük şirketlerin ayrıcalığı değildir. Platformumuz tam aksine yalnızca sahibinin işlettiği bir şirketin bile özelliklerden faydalanabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Pazarlama büyük bir iş olduğundan performansı ve yatırım getirisini artıran her araç dikkate değer. Ayrıca özelliklerin çoğu Bitrix24'ün ücretsiz sürümünde sunulduğundan şirketinizin yazılımı kullanmak için büyük bir kâr yapıyor olması gerekmez.

Bitrix24 CRM yazılımının en iyi kısmı da kişiselleştirilebilir olmasıdır. Şirketinizin sevdiği başka pazarlama ya da iletişim araçları kullandıysanız bu araçlar Bitrix24 platformuna kolaylıkla eklenebilir. Tüm araçları tek bir yerde toplamak, birden fazla CRM yazılımı aracından faydalanmak isteyen şirketler için çok uygundur. Kolay şekilde erişebileceğiniz her şey aynı kolaylıkla düzenlenebilir ve yönetilebilir. Hatta şirketler platforma kendi uygulamalarını bile bağlayabilir.

Bitrix24, birbirine destek olan kullanıcılardan oluşan büyük bir topluluğa kapı açar. CRM yazılımınızdan en iyi şekilde nasıl faydalanacağınızı öğrenmeye çalışırken asla yalnız hissetmezsiniz. Platformundan faydalanırken ya da sorun giderirken biraz fazladan desteğe ihtiyaç duyan şirketler için ürün ortaklarımız görev başındadır. Ortaklarımız, sorulabilecek herhangi bir soruya cevap verebilecek şekilde eğitilmiş deneyimli kullanıcılardır. Bitrix24, dünyanın dört bir köşesinde uygun yerlerden optimal şekilde yardımcı olmaya hazırdır. Hatta CRM yazılımımızın nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız sizin için bir demo bile hazırlayabilirler.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Ücretsiz kayıt
Bitrix24