ÜRETKENLİK

Tam Performans Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

Kargaşanın ortasında uzun vadeli hedeflerinize odaklanmaya mı çalışıyorsunuz? Hedeflere ulaşmak gözde büyütülecek kadar zor bir iş değildir, ancak görevlerinize zaman ayırmayı gerektirir. Bitrix24, gereksiz çabalardan kaçınarak performansı iyileştirmenize, üretkenliği artırmanıza ve projeleri kolayca tamamlamanıza olanak tanır. Hızlı ilerlemeniz ve fırsatları yakalamanız gerektiğinde, Bitrix24 en iyi seçiminiz olacak ve küçük ayrıntılarla ilgilenecektir.

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24'te şirketlerin üretkenliği artırmalarına destek olan birçok araç bulunur. Bitrix24'ün özelliklerinin çoğu ücretsiz sürümde kullanılabilir. Ücretli platformumuz daha derine inen bir araca ihtiyaç duyan büyük şirketler için ilave özelliklere sahiptir. Bitrix24 çok sayıda özelliğe sahip olsa da işte üretkenliği artırmak için en iyi görev yönetimi araçlarından birkaçı.

Yapılacaklar Listeleri

Bitrix24

Yapılacaklar listesi hazırlayarak işleri düzene sokun. Ekipteki herkes kendi yapılacaklar listesini hazırlayabilir. Ekipler bir araya gelerek paylaşımlı bir ekip yapılacaklar listesi de hazırlayabilir. Çok sayıda yapılacaklar listesi hazırlayarak birden çok projeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Ekipler paylaşımlı yapılacaklar listesi işleviyle açık listeler üzerinden iş birliğini ilerletip projeleri iyi bir hızda sürdürebilir. Bir ofis yönetimi yazılımında böyle bir özelliğin olması harikadır.

Ücretsiz kayıt

Takvimler

Bitrix24

Tüm takvimlerinizi tek bir yerde tutun. Bitrix24 ile tüm kişisel görevlerinizi bir araya getiren bir takvim oluşturabilirsiniz. Son teslim tarihlerine ve programa göz kulak olmak için görev yönetiminde takvimleri kullanın. Şirketle veya yalnızca belirli ekiplerle paylaşılan takvimler de oluşturabilirsiniz. Ekipler bireysel görevleri, grup proje ilerlemesini takip edebildiğinde ve takvimden sohbet edebildiğinde iş birliği daha kolaydır. Bitrix24 takvimleri, mobil uygulamadan erişebildiğiniz için çok kullanışlıdır. Artık kimse bir daha toplantıyı kaçırmayacak.

Ücretsiz kayıt

Zaman Takibi

Bitrix24

Bitrix24 ile zamanı kolayca takip edin. Yazılımımız, çalışanların zamanı takip edebilmelerine ve yöneticilerin zaman çizelgelerini denetleyebilmelerine imkan sunar. Her bir göreve ne kadar zaman harcandığını görmek, yöneticilerin daha iyi bir görevlendirme planı yapmalarını ve proje tahmininde bulunmalarını kolaylaştırır. Projelerin ne kadar sürdüğünü bilen şirketler, müşterilerine daha isabetli fiyat çıkarabilir.

Ücretsiz kayıt

Kanban Panoları

Bitrix24

Kanban, görsel panolarla arası daha iyi olanlar için bir görsel görev yönetimi aracıdır. Yazılım, görev yönetimini kolaylaştırmak için gerçek zamanlı iletişim ve işe tamamen şeffaf bir bakış imkanı sunar. Projenin tüm parçaları, ekip üyelerinin ve proje yöneticilerinin istediklerinde görevin her kısmının ilerlemesini görebilecekleri şekilde düzenlenir. Kanban ile üretkenliği artırmak çok kolay.

Ücretsiz kayıt

Gantt Grafiği

Bitrix24

Gantt grafikleri, görsellerle arası iyi olanlar için bir başka değerli görev yönetimi aracıdır. Grafikler, görevlerin ve kaynakların tek bir noktada görselleştirilmesini ve düzenlenmesini kolaylaştırır. Ekipler ortak çalışmaya açık çevrimiçi platformda birlikte çalışarak kilometre taşlarına ulaşabilir, hedefleri yakalayabilir ve sohbet ederek işlerini bitirebilir. Dinamik grafikler, ekiplerin bir arada daha iyi çalışmalarına giden yollardan yalnızca biridir.

Ücretsiz kayıt

Belge Yönetimi ve İş Birliği

Bitrix24

Tüm şirket dosyalarınızı bir arada tutabileceğiniz tek bir konuma sahip olmak Bitrix24'ün en sevilen avantajlarından biridir. Çalışanlar, paylaşılan dosyalara Bitrix24'ün mobil uygulaması da dâhil olmak üzere her yerden erişebilir. Özelleştirilebilir erişim izinleri sayesinde şirketler, dosyalarını güvende tutabilir. Müşterilerle dosya paylaşmak isteyen şirketler, tüm dosyalarını dış kaynaklara açmadan bu dosyalara sınırlı erişim sağlayabilir. Çevrimiçi dosya depolama; gelen kutusu dağınıklığını azaltır, kağıt maliyetlerini düşürür ve süreçleri kolaylaştırır. Ayrıca ofiste daha az dosya dolabı kullanarak alan kazanırsınız. Depodaki dijital belge dosyalarının açıkça etiketlenmesi, düzenlenmesi ve aranması kolaydır.

Ücretsiz kayıt

Gerçek Zamanlı İletişim

Bitrix24

Bitrix24, ekipleri gerçek zamanlı olarak sürekli irtibatta tutan birden fazla iletişim kanalı sunar. Yöneticiler; çizelgeler, görev şablonları ve sohbet kanalları aracılığıyla devam eden işlerle ilgili gerçek zamanlı raporlar alabilir. Ekipler, üzerinde çalıştıkları çeşitli proje parçaları hakkında irtibatta ve güncel kalmak için gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir. Ekipler farklı konumlarda olsalar bile bir aradaymış gibi çalışabilir. Yöneticiler gerçek zamanlı olarak yapılan tüm görevleri görüntüleyebildiği için görev yönetimi daha kolay olur. En önemlisi de gerçek zamanlı işbirliği özelliklerine sahip olmak; ekiplerin, irtibatta kalmalarını ve birlikte çalışmalarını sağlayarak daha üretken olmalarına yardımcı olur.

Ücretsiz kayıt

Görevler ve Projeler

Bitrix24

Hem görevlerde hem projelerde üretkenlikten istifade edilir. Yöneticiler, işleri tek başına görev olarak, küçük görevlere bölünmüş büyük projeler hâlinde veya Bitrix24'te herkesin iş birliği yapacağı bir proje başlatarak atayabilir. Yöneticiler, atamayı özelleştirebildiğinde görev yönetimi kolaylaşır. E-postadan göreve dönüştürme özelliği, e-postaları görevlere dönüştürmeyi kolaylaştırır ve böylelikle müşteri talepleri ya da ekip fikirleri asla unutulmaz.

Ücretsiz kayıt

Paylaşımlı İletişim Alanı

Bitrix24

Bitrix24 kullanmanın en büyük avantajlarından biri, ekiplerin birlikte daha iyi çalışmasına destek olmasıdır. Ekiplerin tek bir platform kullanarak iletişim kurması ve iş birliği yapması için birçok alan bulunur. İletişim kurmak için en popüler alanlardan bazıları sohbetlerde, görev şablonları üzerinden sohbet edilen yerlerde ve takvimlerde bulunur. Gerçek zamanlı iletişim sayesinde ekipler daha kolay iş birliği yapabilir. Bitrix24, yöneticilerin iletişimleri daha sonra daha kolay erişilebilmesi için tek bir merkezî noktada depolamasına olanak tanır. Böylece herkes, ekip toplantılarından sonra veya müşterilerle yapılan iletişimlerden alınan kararları hızlı bir şekilde bulabilir.

Ücretsiz kayıt

İş Akışı Otomasyonu

Bitrix24

Proje yöneticilerine atanan birçok görev genellikle tekrarlanır. Haftalık ve aylık görevler geldiğinde, yönetici bunları ekibine dağıtmalı ve talimatları doldurmalıdır. Otomatikleştirilmiş iş akışlarıyla, proje yöneticileri bir kez görev atayabilir ve otomasyonu kurabilir. Otomasyon, özelleştirilebilir görev şablonlarını kendi avantajınıza kullanmanıza olanak tanır. Haftalık, iki haftada bir, aylık veya 10 günde bir olsun, görevlerin düzenli olarak ayarlanması kolaydır. Böylece görev yönetimi her hafta başında çok daha az zaman alacak ve çalışanlar kendilerini bekleyen işin ne olduğunu bilecekler.

Ücretsiz kayıt

E-posta Entegrasyonu

Bitrix24

Aracımız sayesinde, bir e-posta görüşmesinden sonra görev oluşturmak daha kolaydır. E-posta Entegrasyonu, yalnızca birkaç tıklamayla doğrudan bir e-postadan görev oluşturmaya izin veren bir görev yönetim aracıdır. Bu, bir görevin oluşturulmasının unutulduğu veya ertelendiği durumları azaltmaya yardımcı olur. Bunun yerine, yöneticiler ve ekip üyeleri ara adımları atlayabilir ve hemen bir görev oluşturabilir. Bu, bir şirketin müşteri yönetimi süreçlerini güçlendirirken üretkenliği artırır.

Ücretsiz kayıt

İş Yükü Yönetimi

Bitrix24

Görev atanlar için masaüstü yönetim yazılımı hayatı kolaylaştırır. Tekrarlanan görevler için günlük, haftalık, aylık veya özel görevler belirlemek üzere otomatik ayarları kullanın. İşin ilerleyişini istemek için görevlerde iletişim kurun veya iş yükünü tartışmak için sohbeti kullanın. Proje yöneticileri, her ekip üyesinin iş yükünü görebilir ve gerektiğinde görevleri atayabilir veya kaldırabilir.

Ücretsiz kayıt

Mobil Uygulama

Bitrix24

Bitrix24'ü yanınızda taşıyın. Kullanımı kolay mobil uygulamamız ile Bitrix24'ün masaüstünde sunduğu tüm özelliklere telefonunuzdan erişebilirsiniz. Telefonunuzda bir görev yönetimi aracına sahip olmak, yeriniz ve programınız konusunda daha esnek olabileceğiniz anlamına gelir. Bulut depolamadan ulaşılabilen bilgiler depolama alanınızı da kaplamaz. Şirketiniz, çalışanların birden fazla yerde ya da hareket hâlinde olmasına ihtiyaç duyuyorsa tam mobil uygulamaya erişmek tüm ekip için harika bir avantaj olur.

Ücretsiz kayıt
 • Yapılacaklar Listeleri

 • Takvimler

 • Zaman Takibi

 • Kanban Panoları

 • Gantt Grafiği

 • Belge Yönetimi ve İş Birliği

 • Gerçek Zamanlı İletişim

 • Görevler ve Projeler

 • Paylaşımlı İletişim Alanı

 • İş Akışı Otomasyonu

 • E-posta Entegrasyonu

 • İş Yükü Yönetimi

 • Mobil Uygulama

Ücretsiz kayıt
Bitrix24

“İş arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza, çözümler için beyin fırtınası yapmanıza ve projelerinizi yönetmenize yardımcı olan etkili bir araca mı ihtiyacınız var? Tüm bunlar, Bitrix24 yazılımında kolayca gerçekleştirilebilir.”

MakeUseOf

Bitrix24'ün faydaları

Şirketler, Bitrix24'e özellikler için gelip avantajlar için kalır. En popüler avantajlarımızdan bazıları şunlardır:

 • Yapılacaklar listeleri oluşturun, öncelik atayın ve süreci takip edin.

 • Tüm etkileşimleri ve projeleri tek bir paylaşımlı alana taşıyın.

 • Tekrarlayan görevleri ortadan kaldırın ve otomatikleştirilmiş iş akışlarıyla büyümeyi artırın.

 • Tüm dosyalara ve belgelere merkezî bir giriş noktasından erişin.

 • İş birlikçi paylaşım ve çeşitli iletişim seçenekleriyle daha hızlı sonuç alın.

 • Kısa ve uzun vadeli planlar yapın ve asla son tarih kaçırmayın.

Ücretsiz kayıt

15 milyon fazla işletme şimdiden Bitrix24'ün avantajlarından yararlanıyor. Tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan görev yönetimi yazılımı bulabilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bitrix24, her şirketin süreçlerine uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Görev yönetimini kolaylaştırmak için birçok araç ve uygulama platforma entegre edilebilir.

Bitrix24'ün bir diğer büyük avantajı da topluluğudur. Kendi platformlarını uygulamaya koymada Platformundan faydalanırken veya platformdaki sorunları gidermede biraz fazladan desteğe ihtiyaç duyan şirketler için sertifikalı iş ortaklarımız görev başındadır. Dünyanın dört bir yanından uygun noktalardaki ortaklarımız, diğer kullanıcıların Bitrix24'ü optimal şekilde kullanmalarına yardım etmek için gerekli deneyime ve eğitime sahiplerdir. Bir demo planlamak istemeniz durumunda iş ortaklarımızdan biri size yardımcı olacaktır.

Bir demo planlamak istiyorsanız iş ortaklarımızdan birine ulaşın. Aynı zamanda sorularınızı da cevaplayabilirler.

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Ücretsiz kayıt
Bitrix24