Robotik Süreç Otomasyonu

RPA ile daha kısa sürede daha fazla iş yapın. Herhangi bir standart iş sürecini (belge onayı, satın alma talebi, gider raporu vb.) otomatikleştirin ve rutin görevleri tamamlarken zamandan %80'e kadar tasarruf edin. RPA kurulumu son derecede kolaydır ve 30 dakikadan kısa sürer. Hiçbir kodlama becerisi gerekmez.
1rpa

Makinelerin sizin için rutin görevleri halletmesine izin verin

"Robotlar" dediğimizde, aslında standart bir iş sürecini otomatikleştirmek için kurabileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve yürütebileceğiniz önceden hazırlanmış algoritmaları kastediyoruz. Onları ayarladıktan sonra, robotlar bir belgeyi tüm onay aşamalarından geçirir, görevler atar, e-postalar gönderir veya yaklaşan bir son tarihi hatırlatırlar.

  • Kodlama bilgisi gerektirmeyen kolay kurulum
  • Tüm süreç aşamaları bir panoda görüntülenir
  • Yaygın süreçler için çok miktarda önceden ayarlanmış robot
  • Ödemeleri doğrudan akıllı telefonunuzdan onaylayın

Güvenebileceğiniz robotlar

Rutin görevler ve işlemler söz konusu olduğunda, insanlar bazen hata yapabilir. Öte yandan robotlar %100 hassasiyetle çalışır ve her zaman öngörülebilirler. Otomatikleştirilmiş bir süreç kurduğunuzda tam olarak istediğiniz şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

Robotlar çalışsın, insanlar yönetsin

Tüm ayrıntılar tek bir panosunda gösterildiğinden otomatik bir iş sürecini izlemek gerçekten kolaydır. Süreç tamamlanmaya doğru hatta ilerlerken şu anda hangi aşamasında olduğunu açıkça görebilirsiniz. Süreci engelleyen bir şey varsa hemen görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

30 dakikadan kısa süren kurulum

Anlaşılır görsel editörümüzü kullanarak, bir belgenin geçmesi gereken tüm aşamaları, her aşamasında ne olması gerektiğini ve sorumlu kişinin kim olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Gerisi robotlara kalmış. Herhangi bir kodlama gerekmez, her şey bir sosyal medya profili oluşturmak kadar kolaydır.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

4rpa

Seçebileceğiniz bir sürü robot

Robotlarla yapabileceğiniz çok şey var; robotlar işlemleri hat boyunca otomatik olarak taşır, bildirimler gönderir, süreç alanlarını değiştirir, ek bilgi ister veya size gecikmiş görevleri veya reddedilen belgeleri hatırlatırlar. Robotlarımıza sürekli olarak yeni olanaklar ekliyoruz. Yakında müşterilerinize mesajlar gönderebilecek, görev ve CRM ile görevleri koordine edebilecek ve daha fazlasını yapabilecekler.

5rpa

İş süreçleri için otomatik başlangıç

Bir sonraki otomasyon seviyesi, başka bir süreç tamamlandıktan sonra veya bir programa göre bir sürecin kendi kendini başlatmasıdır. Bu, aylık internet faturaları gibi tekrarlayan ücretleri ödemek konusunda kullanışlı olabilir.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

6rpa

Sohbette anlık tartışma

Ortaya çıkabilecek sorunları hızla tartışmak ve çözmek için sürece dahil olan herkes için bir sohbet oluşturun.

7rpa

Her işletmeye uygun. Sizinkine de

Şirketiniz ne yaparsa yapsın, hedeflerinize daha hızlı ulaşmak için her zaman RPA kullanabilirsiniz. Çok aşamalı karmaşık süreçler bile anlaşılması kolay görsel editörümüzü kullanarak otomatik hâle getirilebilir.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

8rpa

Zahmetsiz izleme ve denetleme

Süreçle ilgili tüm faaliyetler (onay aşamaları, denetmenler vb.) tek bir panoda kaydedilir ve saklanır. Detaylarını ve geçmişini görmek için bir sürecin tüm aşamalarını açmak gerekmez. Hepsi panodan görüntülenebilir.

9rpa

15.000.000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor
Mobil ve masaüstü
Bitrix24, Android, iOS, Mac ve PC için ücretsiz mobil ve masaüstü uygulamaları ile birlikte geliyor
tools_inc_desktop_app

Şirket İçi

Açık kaynak kodu erişimi sayesinde Bitrix24 bulut ortamında ve şirket içinde kullanılabilir. Platformu kendi sunucunuza kurabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

tools_inc_on-premise

API

API ve REST API, hem bulut ortamda hem de Bitrix24'ün kurum içi sürümlerinde kullanılabilir.

tools_inc_api

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

logo-mailchimp
logo-slack
logo-skype
logo-office365
logo-xero
logo-zapier
logo-quickbooks
logo-google-drive
Bitrix24'te başka neler yapabilirsiniz?
İletİşİm
Görevler ve Projeler
CRM
Bağlanti Merkezİ
Web sİtelerİ