İşletmeler için HD Görüntülü Görüşmeler

Sadece Bitrix24 HD görüntülü aramalar ile çevrimiçi toplantılar düzenleyin, projeleri tartışın, anlaşmalar yapın ve duygularınızı paylaşın.
HD Görüntülü Aramalar

24 katılımcıya kadar. Bedava. Süre sınırı yok

  • 24 katılımcıya kadar geniş katılımlı çevrimiçi toplantılar yapın veya sadece bire bir görüşün
  • Müşterilerinizi ve ortaklarınızı bağlantı göndererek sohbete katılmaları için davet edin
  • Aramalar sırasında resim ve sunumlarınızı göstermek için dosya gönderin ve ekranınızı paylaşın
  • Tüm aramalar ve dosya paylaşımları tamamen güvenlidir. Sistemimiz casus korumalıdır
Yüksek Kaliteli Telefon ve Video Görüşmeleri

Hızlı aramalar yapabilme imkanınız varken neden kısa mesaj göndermekle zaman harcayasınız? Bitrix24 HD görüntülü görüşme ile iş sorunlarını çözmek ve yeni fikirleri tartışmak her zaman daha kolaydır.

HD Video konferans

Henüz Bitrix24 kullanıcısı olmasalar bile ortaklarınızı ve iş arkadaşlarınızı her zaman video konferansınıza katılmaya davet edebilirsiniz. Sadece onlara benzersiz bir özel bağlantı göndermeniz yeterlidir.

Bir video konferansa en fazla 24 kişi katılabilir.

HD Ses ve Video Kalitesi

Bitrix24 teknolojisi, görüşmeye tamamen odaklanarak net sesin ve görüntünün keyfini çıkarabilmeniz için görüşme süresince ses ve video kalitesini sabit şekilde korur.

Ekran Paylaşımı

Görüşmeye katılan herkese resimleri, sunumları, elektronik tabloları ve diğer belgeleri göstermek için ekranınızı paylaşın.

Özel Arka Plan + Bulanıklık

Güzel bir arka plan ekleyerek görüntülü aramalarınızı canlandırın veya bulanıklık düzeyini ayarlayarak bulunduğunuz yeri gizli tutun.

Her Zaman Mükemmel Kalite, Yavaş İnternet Bağlantısında Bile

Sistemimiz, yavaş internet bağlantısını otomatik olarak algılar ve arama kalitesini her zaman yüksek kalitede tutmak için kendini yapılandırır.

Güvenli Bağlantı

Bağlantı, SSL sertifikası ile şifrelenmiş bir veri aktarımı yoluyla kurulur, bu da aramalarınızın tamamen güvende olduğu ve hiç kimsenin erişemeyeceği anlamına gelir.

Video Görüşmesi Sırasında İşbirliği Yapın

Görüntülü görüşmeler sırasında aramayı sonlandırmadan veya duraklatmadan mesajlar gönderin, görevler ayarlayın ve kontrol listeleri oluşturun. Söylemek istediğiniz bir şey varsa, fark edilmek için "El kaldır" düğmesine dokunmanız yeterli.

Görüntülü Görüşmelerle Geliştirilmiş CRM

Bir müşteriyle konuşurken CRM kayıtlarınızı güncelleyin. Bitrix24 size önerilerde bulunacak ve tam olarak ihtiyacınız olduğunda ipuçları sunacaktır.