Bitrix24 uygulamaları


Bitrix24.Market


Bitrix24'ünüz için harika eklentiler ve özel çözümler indirmek için mağazamıza göz atın. İş ortaklarımız tarafından geliştirilen ve tarafımızca onaylanan bu uygulamalar, özel açılış sayfası şablonlarını, üçüncü taraf araçlarla entegrasyonları ve telefon, bankacılık, ödeme sistemleri ve sohbet robotları için çeşitli çözümleri içerir.

Ücretsiz mobil uygulama

Bitrix24 mobil uygulaması, Bitrix24 ekosisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Yoldayken veya evden çalışmak zorunda olduğunuzda çok kullanışlıdır. Mobil uygulamamızla görevler ayarlayın, video görüşmeleri yapın, sohbetleri kullanın, yorumlar yayımlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Ücretsiz mobil uygulama


Bitrix24 Masaüstü Uygulaması

Masaüstü uygulamamız, projelerle çalışma veya video konferans yapma konusunda son derece faydalıdır. iMac veya Windows bilgisayarınızda tanıdık ve keyifli bir deneyim için optimize edilen uygulama, görevlerdeki yorumlara hızla yanıt vermenize, doğrudan bir Bitrix24 sohbetinden görüntülü aramalar yapmanıza, dosya paylaşmanıza ve diğer pek çok önemli görevi yerine getirmenize olanak tanır.

Bitrix24 Masaüstü Uygulaması
Açık API


Bitrix24'ü nasıl daha da iyi hâle getirebileceğinizi biliyor musunuz? Bunu yapmanız için pek çok seçeneğimiz var! Bitrix24, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bulut tabanlı portallarındaki iş akışlarını ve iş mantığını ayarlayarak bulut intranetlerini geliştirmelerine olanak tanıyan açık bir API sunar.

Açık API