Müşteri Portföyü

Bitrix24; hem bulutta, hem de kendi sunucunuzda barındırma seçeneklerine sahip, tam donanımlı, ücretsiz bir müşteri portföyü oluşturma çözümüdür.

Müşteri Portföyü

Bitrix24; hem bulutta, hem de kendi sunucunuzda barındırma seçeneklerine sahip, tam donanımlı, ücretsiz bir müşteri portföyü oluşturma çözümüdür (Bitrix24, açık kaynak koduyla birlikte gelir). Bitrix24, potansiyel müşteriden başlayarak anlaşmaya kadar varan bir tam satış döngüsünü destekler ve çağrı merkezi ve e-posta ile pazarlama gibi çok sayıda satış aracını bünyesinde barındırır. Her bir işyerinin kendine has satış ve potansiyel müşteri yönetimi süreci olduğunun farkındayız. İşte bu nedenle Bitrix24'ü özelleştirmek ve kendi ihtiyaçlarınıza göre uyumlu hale getirmek inanılmaz derecede kolaydır. Potansiyel müşterilerinizi takip altına alın ve satışlarınızı artırın!

* Lütfen bu bilgilerin yayın tarihinden bu yana değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurunuz. Güncel fiyatlar ve özellikler için lütfen Bitrix24 fiyatlandırma sayfasını ziyaret edin.Temel özellikler

  • Potansiyel müşteri yakalama
  • Aşamalı potansiyel müşteri yönetimi
  • Potansiyel müşteri kalifikasyonu (çöpe atma)
  • Potansiyel müşteri raporları
  • Potansiyel müşteri büyütme (e-posta)
  • Potansiyel müşteri dağıtımı
  • Mobil potansiyel müşteri yönetimi
  • API & açık kaynak kodu

Potansiyel müşteri yakalama

Tam döngülü potansiyel müşteri yönetimi

Bitrix24 CRM kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. Bitrix24’ün API, CMS ve kaynak kodu ile birlikte gelen ve diğer araçlarla kolay bir şekilde özelleştirilebilen kendi kendine barındırma özellikli sürümlerinden birini satın almak isterseniz, deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.
Bitrix24 hakkında daha fazla bilgi için eğitim kursları sayfamıza gidin.
Ayrıca satış ve planlamadan döküman yönetimine ve şirket içi iletişim araçlarına kadar Bitrix24'ün her yönünü kapsayan harika bir YouTube kanalımız var.
Kendi sunucunuza yüklenebilen ve açık kaynak koduna erişmenizi sağlayan Bitrix24'ün self-hosted sürümünü indirmek için lütfen Bitrix24 self-hosted sayfasını ziyaret edin.
Diğer tüm Bitrix24 araçlarına göz attığınızdan emin olun:
15.000.000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor