Restoranlar için yapay zeka odaklı pazarlama
paketi

Daha fazla misafir. Daha az güçlük. Maksimum verimlilik.
Ücretsiz CRM dahil 30'dan fazla araç
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Siparişleri yönetmek, pazarlamayı yürütmek,
ve müşteri ilişkilerini idare etmek için tek bir platform
Bitrix24 CRM, iş süreçlerinize tamamen entegre edilecek
ve doğru kararları vermenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Misafirlerinizle ve çalışanlarınızla etkileşim kurma şeklinizi değiştirin
Satış ve pazarlama otomasyonundan envanter
yönetimine ve müşteri hizmetlerine kadar Bitrix24 ile yapabileceğiniz birçok şey var.
CRM ve müşteri adayı yönetimi
Müşteri adayları oluşturun ve satış hunisinde otomatik olarak aşağı hareket etmelerini sağlayın. Hangi kanalların en çok işe yaradığını görmek için pazarlama maliyetlerinizi izleyin ve yatırım getirisini hesaplayın.
Satış ve pazarlama otomasyonu
Markanızı tanıtın ve Facebook, Instagram, mesajlaşma programları, e-posta, SMS ve anlık bildirimler aracılığıyla belirli müşteri segmentlerini hedefleyen pazarlama kampanyaları yürütün.
Bordro ve ekip yönetimi
Çevrim içi saat ile çalışma saatlerini izleyin. Birçok ödeme oranıyla kolayca gezinin. Her ödeme dönemi için doğru ödeme ve vergi hesaplamaları yaptığınızdan emin olun.
7/24 müşteri hizmetleri
Siparişleri idare etmek ve kaliteli müşteri hizmeti sunmak için web sitenizde canlı sohbeti etkinleştirin. Hızlı yanıtlar ve akıllı istek yönlendirme için bir sohbet robotu kurun.
Çevrim içi sipariş ve ödeme işleme
Siparişleri çevrim içi alın ve işleyin. Doğrudan CRM'iniz üzerinden ödemeleri kabul edin ve müşterilerinize siparişlerini teslim edin. Siparişleri çevrim içi izleyin. Hepsini Bitrix24 ile yapın.
Paket servisi/teslimat için uygun
Bitrix24 ile tek bir çevrim içi platform üzerinden kolayca paket servisi/teslimat, sipariş alma, ödemeleri kabul etme, teslimatları düzenleme ve izleme arasında geçiş yapabilirsiniz.
CCRM & müşteri adayı yönetimi
CRM'i POS'unuzla entegre edin ve birden çok kaynaktan müşteri verilerini toplayın. CRM'inizin sizin için müşteri adayı nitelendirme işlerini yapmasını sağlamak için segmentler oluşturun ve otomasyon kuralları ayarlayın.
Tüm müşteri verileriniz güvenli ve emniyetli bir şekilde saklanır. Binlerce kayıtta rahatlıkla ve kolaylıkla gezinin
Müşteri verilerini daha hızlı toplamak ve düzenlemek için otomasyon kurallarını kullanın
Konuklarınızın işletmenizle nasıl etkileştiğini anlamak için harika müşteri bilgileri edinin
Satış ve pazarlama otomasyonu
Facebook, Google Ads, e-posta, anlık bildirimler, mesajlaşma programları ve diğer platformlar aracılığıyla hedefli pazarlama kampanyaları yürüterek misafirlerinizin tekrar tekrar sizi tercih etmesini sağlayın. Satış Zekâsı merkezimizde pazarlama kampanyalarınızın eyleme dönüştürülebilir tüm ölçümlerini izleyin ve analiz edin.
Onlara duyduğunuz minnettarlığı gösteren ve gelecekte sizden alışveriş yapmalarını teşvik eden pazarlama kampanyalarını müşterilerinize sunun
Marka bilincini artırmak ve yeni müşteriler çekmek için restoranınızı tüm büyük reklam platformlarında tanıtın
Müşterilerinizi kişiselleştirilmiş indirimler ve tekliflerle mutlu etmek için bir sadakat programı oluşturun
Paket servis/teslimat için uygun
Pandemi kısıtlamaları hâlâ yürürlükte olduğundan ve genel durum oldukça değişken olduğundan, ne zaman paket servis ve/veya teslimata geçmek zorunda kalacağınızı asla bilemezsiniz. Bitrix24 ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Siparişleri çevrim içi olarak CRM'inizde kabul edin ve saklayın, ortalama müşteri harcamasına ve ziyaret sıklığına göre müşteri segmentleri oluşturarak sadakat programları yürütün ve ödemeleri çevrim içi olarak kabul edin ve daha fazlasını yapın.
Sipariş almak için web formları ve çevrim içi sohbetler
Çevrim içi olarak siparişleri saklayın, ödemeleri kabul edin ve teslimatları düzenleyin
Çalışma saatlerini ve vardiya planlarını yönetmek için çevrim içi saat
Bordro ve ekip yönetimi
Entegre bir bordro ve ekip yönetimi platformuna sahip restoranlar, yönetim maliyetlerinden büyük tasarruf sağlar ve işlemlerini daha verimli bir şekilde yürütür. Yapbozun son parçası olarak şirket içi görev yönetimi, çalışan sohbetleri ve görüntülü arama araçlarımızı ekleyin.
Akıllı telefondan veya masaüstünden saat aracılığıyla çalışma saatlerini izleyin ve vardiyaları yönetin
Üçüncü taraf entegre çözümlerimizi kullanarak ücretleri, ikramiyeleri ve vergileri hesaplayın
Devamsızlık çizelgemizi kullanarak ücretli izinleri ve hastalık izinlerini yönetin
7/24 müşteri hizmetleri
Çeşitli iletişim araçlarını kullanarak misafirlerinize ve site ziyaretçilerinize kaliteli müşteri hizmeti sağlayın: Canlı sohbet, VoIP telefonu, sosyal medya, mesajlaşma programları ve e-posta
Özelleştirilebilir kurallar, yönlendirme ve konuşma aktarımları içeren canlı sohbet widget'ı
E-posta, mesajlaşma programları veya telefon görüşmeleri yoluyla müşteri taleplerini karşılamak için klasik yardım masası
Müşteri isteklerini ve siparişlerini daha hızlı idare etmek için tamamen özelleştirilebilir sohbet botu ve hazır cevaplar
Çevrim içi sipariş ve ödeme işleme
Küçük kafeler ve paket servisi yapan restoranlar için uygun bir çözüm olan Bitrix24, POS cihazı işlevi görerek şunları yapmanızı sağlar: Siparişleri alma ve işleme (çevrim içi bile olsa), ödemeleri kabul etme, teslimatları düzenleme ve sipariş durumunu izleme
Web sitesi, telefon, e-posta, Facebook, Instagram veya başka bir kaynak aracılığıyla sipariş alın
Siparişe göre bir CRM girişi oluşturun ve müşteriye bir ödeme bağlantısı gönderin
Teslimat türünü seçin ve ödemeyi kabul edin. Sipariş durumunu çevrim içi izleyin
30.000'den fazla başarı öyküsü
İşte tam da bu sayıda kafe ve restoran işletmelerini sorunsuz bir şekilde yürütmek ve maksimum maliyet verimliliği elde etmek için Bitrix24'ü kullanıyor.
"Bitrix24, restoranım için yepyeni bir olasılıklar dünyası açtı. Sipariş yönetimi, muhasebe işleri veya misafirlerim için özel teklifler oluşturmak gibi ne olduğu fark etmeksizin tüm ihtiyaçlarım için tek bir araca sahip olmak beni çok rahatlattı.

Tüm çalışanlarımın sadece Bitrix24 mobil uygulamasını kullanarak mesailerini başlatıp bitirebilmeleri bile şimdiden bana bir sürü para ve zaman kazandırdı.

Tüm restoran sahiplerine Bitrix24'ü kesinlikle tavsiye ederim. Her şeyi kolaylaştıran ve düzene sokan bir ürün."


Don Cento Ristorante'nin sahibi Cesare Buglione
Başlamaya hazır mısınız?
Bitrix24 ile başarıya giden yolunuz burada başlıyor. CRM, müşteri adayı oluşturma, satış merkezi, web sitesi oluşturucu ve 30'dan fazla işletme aracına hemen ücretsiz erişim sağlayın.