CRM Uygulamaları

Bitrix24, 20'nin üzerinde ücretsiz CRM uygulamasını beraberinde getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi programıdır.

CRM programı nedir?

Çok sayıda CRM aracı sunan, en iyi CRM programını mı arıyorsunuz? Bitrix24, 20'nin üzerinde ücretsiz CRM uygulamasını beraberinde getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi programıdır. Bulutta ve yerinde sürümleri; açık kaynak kodu, CMS ve API dahil olmak üzere mevcuttur. Ücretsiz bir Bitrix24 planında sınırsız sayıda kişi, e-posta, fiyat teklifi, fatura ve mobil CRM bulunmaktadır. Bitrix24, hem Android, hem de iOS üzerinde çalışır.


Bitrix24'te hangi ücretsiz CRM araçları bulunmaktadır?

#1 Potansiyel müşteri yönetimi. Bu araç sayesinde; ürünlerinize veya hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşteriler oluşturabilir ve bu kişileri ödeme yapan müşteriye çevirebilirsiniz.

#2 Boru hattı yönetimi. Bu CRM aracı sayesinde mevcut ve gelecekteki anlaşmalarınızı yönetebilirsiniz.

#3 E-posta ile pazarlama. Bu araç, müşteri tabanınıza e-posta üzerinden erişmenizi sağlar. Bitrix24'te ayrıca SMS ve telepazarlama seçenekleri de bulunmaktadır.

#4 İletişim merkezi. Bu CRM aracı sayesinde; online sohbet, sosyal medya, telefon, e-posta veya mobil mesajlaşma programları üzerinden müşteri destek hizmeti sağlayabilirsiniz.

Hemen ücretsiz hesabınızla kaydolun ve Bitrix24'te bulunan diğer en iyi 15 CRM aracını kendiniz deneyin.

* Lütfen bu bilgilerin yayın tarihinden bu yana değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurunuz. Güncel fiyatlar ve özellikler için lütfen Bitrix24 fiyatlandırma sayfasını ziyaret edin.Temel özellikler

  • Sınırsız kullanıcı için %100 ücretsiz
  • 5 GB ücretsiz online depolama
  • Sınırsız kayıt
  • Fiyat teklifleri, faturalar, e-posta ile pazarlama
  • CRM'e ve CRM üzerinden telefon çağrıları
  • Bulut veya kendi kendine barındırma seçenekleri, API dahildir
  • iOS ve Android için mobil uygulamalar

Ücretsiz potansiyel müşteri yönetimi araçları

Bitrix24 CRM'de çok sayıda potansiyel müşteri yönetimi aracı bulunmaktadır. Standart Excel dosyası içeri aktarımına ek olarak, Bitrix24 webden-potansiyel müşteriye, e-postadan-potansiyel müşteriye ve telefon çağrısı üzerinden-potansiyel müşteriye seçenekleri sunmaktadır; bu da herhangi birinin web sitenizde bir form doldurması, size bir e-posta göndermesi veya telefonunuzdan araması esnasında CRM veritabanının OTOMATİK olarak oluşturulabilmesi anlamana gelir. Bir diğer harika özellik ise potansiyel müşterilerin firmanızın satış temsilcileri arasında nasıl dağıtılacağına dair kişiye özel senaryoların ayarlanabilmesi özelliğidir. Bitrix24, sosyal ağları "dinleyebilir" ve belli anahtar kelimeler geçtiğinde potansiyel müşteriler oluşturabilir.

Ücretsiz pazarlama araçları

Bitrix24, ücretsiz e-posta ile pazarlama ve telepazarlama araçlarını beraberinde getirir; bu da potansiyel müşterileriniz CRM sisteminize giriş yapar yapmaz, onlara satış yapmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir. Bireysel veya toplu e-postalar gönderebilirsiniz; gelen tüm cevaplar ilgili kişiye veya şirkete ait bir CRM veritabanında saklanacaktır. Gerek duyduğunuz kadar sayıda e-posta şablonu oluşturabilir ve önceden ayarlanmış kurallara göre e-posta gönderimini otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Benzer şekilde, Bitrix24'ün bünyesinde bulunan ücretsiz sanal çağrı merkezi sayesinde potansiyel müşterilerinizi arayabilir, onlardan telefon üzerinden sipariş alabilir, telefon üzerinden müşteri desteği sağlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

CRM raporlama araçları

Bitrix24, çok sayıda CRM raporlama aracını da beraberinde getirir; bunlardan biri de, satış boru hattınızda kaç anlaşmanız olduğunu ve bunların hangi aşamada olduğunu gösteren satış hunisidir (kendi benzersiz satış süreçlerinizi yansıtması için kendi aşamalarınızı ayarlayabilirsiniz). Tüm standart raporlar (satış, kullanıcı aktivitesi, gönderilen faturalar vs) mevcuttur; ancak CRM'iniz içerisinde bulunan özel alanlar çerçevesinde kendi raporlarınızı da oluşturabilirsiniz. Tekrar belirtiyoruz, tüm bu özellikler tamamen ücretsizdir.

Satış ekibiniz için işbirliği araçları

Satış ekibiniz için iş bilriği araçları

Bitrix24; aralarında etkinlik akışı, intranet, görevler ve proje yönetimi, dosya paylaşımı, belge yönetimi, grup sohbeti, mobil mesajlaşma programı, video konferans, izin takvimi, izin talepleri, mesai giriş/çıkış takibi, zaman yönetimi, satış kılavuzları, fikir yönetiminin ve çok daha fazlasının bulunduğu satış ekibiniz için işbirliği araçlarını beraberinde getirir. Satış bir takım oyunudur ve Bitrix24 ile bu oyunun kazananı siz olursunuz.

Bitrix24 CRM kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. Bitrix24’ün API, CMS ve kaynak kodu ile birlikte gelen ve diğer araçlarla kolay bir şekilde özelleştirilebilen kendi kendine barındırma özellikli sürümlerinden birini satın almak isterseniz, deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.
Bitrix24 hakkında daha fazla bilgi için eğitim kursları sayfamıza gidin.
Ayrıca satış ve planlamadan döküman yönetimine ve şirket içi iletişim araçlarına kadar Bitrix24'ün her yönünü kapsayan harika bir YouTube kanalımız var.
Kendi sunucunuza yüklenebilen ve açık kaynak koduna erişmenizi sağlayan Bitrix24'ün self-hosted sürümünü indirmek için lütfen Bitrix24 self-hosted sayfasını ziyaret edin.
Diğer tüm Bitrix24 araçlarına göz attığınızdan emin olun:
15.000.000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor