SEYAHAT

Gelişmiş Bir Seyahat Deneyimi İçin Yalın Araçlar

Hemen başlayın
Bitrix24

Müşterileriniz ve gezileri, uçuşları ve gemi yolculukları hakkındaki küçük ayrıntıları organize etmekte zorlanıyor musunuz? İş akışı, temsilcilerinizi etkilerini yitirmeye başlatacak kadar zorlu mu? Potansiyel müşteri hattınızda sızıntılar mı var? Bitrix24, tüm seyahat yönetimi sorunlarınız için mükemmel çözüme sahip. Müşteri ve satıcı verilerini toplayın, depolayın ve yönetin, uzun vadeli ilişkiler kurun, görevleri otomatikleştirin, üretkenliği teşvik edin ve satış sürecinizi tek bir platformdan düzenleyin. Yalnızca bir platform kullanarak müşteri ve satıcı verilerini toplayın, depolayın ve yönetin; uzun vadeli ilişkiler kurun, görevleri otomatikleştirin, üretkenliği teşvik edin ve satış sürecinizi kolaylaştırın.

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24 sayesinde seyahatle ilgili tüm sıkıntılarınıza veda edin. Platformumuz, bilgileri daha sonra ihtiyaç duyanların kolayca erişebileceği şekilde düzenlemeyi ve depolamayı kolaylaştırır. Takip edilmesi gereken pek çok ayrıntıyla işte Bitrix24'ün sunduğu en yararlı seyahat özelliklerinden bazıları.

Çalışan Yönetimi

Bitrix24

Tüm çalışan bilgilerine tek bir yerden erişin. Çalışanlar; saatlerini takip edebilir, takvimleri yönetebilir ve proje yönetimi araçlarında notlarını güncelleyebilir.

Hemen başlayın

CRM

Bitrix24

CRM araçlarıyla satış kanalı yönetiminizi geliştirin. Seyahat ve müşteri konumlarını, müşterilerin ihtiyaçlarını ve etkileşim notlarını Bitrix24 proje yönetimi aracıyla takip edin.

Hemen başlayın

Görevler ve Projeler

Bitrix24

Dünyanın neresinde olursanız olun ekipler işi tamamlamak için etkili bir şekilde iş birliği yapabilir. Görevleri gerektiği gibi yinelemek için süreç otomasyonu kullanarak işleri kolaylaştırın.

Hemen başlayın

Planlama

Bitrix24

Satış kanalı yönetiminizi daha iyi denetleyebilmek için planlama araçlarını kullanın. Kolayca müşteri ve ekip toplantıları planlayın ve dâhilî iletişim araçlarından faydalanın.

Hemen başlayın

Takvimler

Bitrix24

Başkalarıyla etkinlik paylaşın ya da düzenli olmak ve zamanınızı daha iyi kullanmak için kişisel bir takvim tutun. Topluluk takvimleri, satış kanalı yönetimini yolunda yürütürken herkesin nerede olduğunu bilmesine yardımcı olur.

Hemen başlayın

Dâhilî Telefon

Bitrix24

Telefon kullanarak herhangi bir müşterinizi ya da ekip üyenizi Bitrix24 platformunu kullanarak dünyanın herhangi bir yerinden arayabilirsiniz. Bu CRM, satış kanalı yönetiminin her kısmına fayda sağlar.

Hemen başlayın

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Bitrix24

Hat yönetiminin bir parçası da mesafe sorun olduğunda belgeleri dijital yollardan imzalatmak ve dijital ortamda dosya paylaşmaktır. Bilgileri gizli tutmak için erişim izinlerini kullanın.

Hemen başlayın

Rapor oluşturucu

Bitrix24

Bilgilerin tümü Bitrix24'te saklandığından rapor oluşturmak, göndermek ve depolamak kolaydır.

Hemen başlayın
 • Çalışan Yönetimi

 • CRM

 • Görevler ve Projeler

 • Planlama

 • Takvimler

 • Dâhilî Telefon

 • Dosya Paylaşımı ve Depolama

 • Rapor oluşturucu

Hemen başlayın
Bitrix24

“Çok çeşitli işlevleriyle Bitrix24 CRM, her boyuttaki kuruluşlar için tüm iletişimleri ve iş birliğini merkezileştirebilme kapasitesine sahiptir.”

PC Magazine

Bitrix24'ün faydaları

Şirketler, Bitrix24 kullanarak süreçlerinde büyük değişiklikler yapabilir. Aynı zamanda her platform, şirketinizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kolayca özelleştirilebilir. Yani çözümümüz herkese uyacak bir kalıp değildir. İşte Bitrix24 kullanarak elde edebileceğiniz birkaç diğer avantaj.

 • Müşterileriniz nereye gitmek istediklerini bilmese de CRM'miz bilir

 • Mükemmel deniz aşırı deneyimler sunmak için şirket içi icraatlarınızı kolaylaştırın

 • Pazarlama kampanyalarınızı da istikametiniz kadar alımlı yapın

 • Dünyayı gezen müşterileriniz nerede olurlarsa olsunlar onlarla bağlantıyı koparmayın

Hemen başlayın

4.1/5

G2 badge G2 badge G2 badge G2 badge

4.1/5

Capterra badge

4.1/5

Getapp badge Getapp badge Getapp badge

4.1/5

Software Advice badge Software Advice badge


Bitrix24 SSS

Bitrix24 nedir?

solutions-open solutions-close

Bitrix24, bir grup insan tarafından satış, pazarlama, proje yönetimi ve diğer faaliyetler için kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir çalışma alanıdır. CRM, görevler, sohbetler, çevrimiçi toplantılar ve 30'dan fazla araç içerir.

Bitrix24 kullanmaya nasıl başlayabilirim?

solutions-open solutions-close

Bir hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek, onaylamak, işte bu kadar! Bitrix24 hesabınız kullanıma hazır.

Bitrix24 ne kadar?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ün 5 üyelik planı mevcuttur:

 • FREE. Sınırsız kullanıcı, Sonsuza kadar ücretsiz, Sınırlı işlevsellik.
 • BASIC. 5 kullanıcıya kadar, 61 US$/ay, küçük işletmeler ve satış ekipleri için harika.
 • STANDART. 50 kullanıcıya kadar, 124 US$/ay, tüm şirketiniz için mükemmel iş birliği.
 • PROFESSİONAL. 100 kullanıcıya kadar, 249 US$/ay, maksimum satış ve iş süreci otomasyonu.
 • ENTERPRISE. 499 US$/ay başlayan fiyatlarla 10.000'e kadar kullanıcı, büyük işletmeler ve kuruluşlar için dijital dönüşüm araçları.

Lütfen tüm planlarımızın sabit ücretli olduğunu unutmayın; bu, plan limitiniz dahilinde daha fazla kullanıcı eklemeye devam edebileceğiniz ve yine de her ay aynı ücreti ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bitrix24'ü hangi cihazlarda kullanabilirim?

solutions-open solutions-close

Bitrix24'ü herhangi bir tarayıcıda, masaüstü uygulaması (Windows, Mac ve Linux için Bitrix24) veya mobil uygulama (iOS veya Android için) olarak kullanabilirsiniz.

Bitrix24 ile verilerim güvende olacak mı?

solutions-open solutions-close

Olabildiğince güvenli. Bitrix24, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da 17 veri merkezinde ve 600 sunucuda veri depolar. Tüm veri toplama ve işleme prosedürlerimiz tamamen GDPR uyumludur.

Bitrix24'te erişim yetkileri nelerdir?

solutions-open solutions-close

İşte buradalar:

 • Çalışan/kullanıcı. Yönetici tarafından farklı şekilde ayarlanmadıysa, davet edilen tüm yeni kullanıcılara varsayılan olarak "çalışan" konumu verilir.
 • Departman müdürleri. Bu kişiler, hesap içerisinde genişletilmiş erişim izinlerine sahip olacak. Örneğin, bu tür kullanıcılar astlarının görev çalışma raporlarını görecektir.
 • Yönetici: hesaba yönetici erişimi verilen kullanıcı
 • Extranet kullanıcısı: Extranet simgesiyle işaretlenmiştir ve hesabınıza sınırlı erişimi vardır.

Bitrix24'ü piyasadaki diğer çözümlerin %99'undan daha iyi yapan nedir?

 • Mevcut tüm SaaS çözümlerinizin yerini alır
 • Sınırsız sayıda kullanıcı için sonsuza kadar ücretsiz
 • Verilerinizi diğer sistemlerden taşımak kolaydır
 • Tüm favori hizmetleriniz ve uygulamalarınızla entegre
 • Dünya çapında 15.000.000'dan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı, sevildi ve güvenildi
 • %100 sabit ücret: öngörülebilir maliyetler, kullanıcı başına fiyatlandırma yok
features_clear

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir. İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

img_logo_mobile

15 milyon şirketin Bitrix24'e neden güvendiğini öğrenin.

Hemen başlayın
Bitrix24