Bilgi tabanı

Tüm kurumsal bilgi ve dehanızı saklayabileceğiniz tek bir yer olan Bitrix24 Bilgi Tabanı, tüm ekip üyeleriniz tarafından kolayca düzenlenebilir ve genişletilebilir.
1knowledge_base

Kurumsal bilgi için multimedya merkezi

Bitrix24 Bilgi Tabanı üzerinde her türlü bilgi iyi görünür: kullanma kılavuzları, makaleler, kontrol listeleri, belgeler veya diğer tüm içerik türleri.

  • Bilginizi şirket içinde düzenli ve kolayca erişilebilir hâlde tutun
  • Yeni çalışanları eğitmek için daha az zaman ve kaynak harcayın
  • Deneyiminizi iş arkadaşlarınızla basit ve ilgi çekici bir şekilde paylaşın
  • İhtiyacınız olabilecek herhangi bir bilgiyi saniyeler içinde bulun

Bilgi sizinle olsun

İnsanlar gelip geçicidir, bilgi ise şirketinizde kalmalıdır. Çalışma talimatları, kontrol listeleri veya kullanma kılavuzları, ne olursa olsun bunları Bitrix24 Bilgi Tabanı içerisinde saklayabilir ve düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar içerik üretin ve bu içerikleri oldukça anlaşılır bir yöntemle düzenleyin.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

2knowledge_base

Zahmetsiz oluşturma, düzenleme ve paylaşım

Bitrix24 Bilgi Tabanı'nın güzelliği; basitliği ve şablon tabanlı yaklaşımında yatmaktadır. Bitrix24'te herkes bir bilgi tabanı oluşturabilir. Sadece bir şablon seçmek ve onu makaleler, resimler, videolar veya diğer içerik türleriyle doldurmak yeterlidir. Hareket halindeyken düzenleme yapın ve değişiklikleriniz anında uygulansın; hiçbir kodlama becerisi gerekmez.

3knowledge_base

Yapılandırılabilir izin ayarları

İzin ayarlarını yapılandırarak belirli bir bilgi tabanındaki veya tek seferde hepsindeki belirli bilgilere erişimi kısıtlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

4knowledge_base

Kelimenin tam anlamıyla kendi kendini bulan bilgiler

Tüm kurumsal bilgileriniz Bitrix24 Bilgi Tabanı'nın içinde sadece birkaç tık uzakta. Bir sayfayı veya belgeyi birkaç saniye içinde bulmanızı sağlayan akıllı aramamızı kullanırsanız aradığınızı bulmanız daha da kolaylaşır.

5knowledge_base

Bilginizi harici kullanıcılarla paylaşın

İçeriğinizle dolu güzel bir web sayfası oluşturun ve harici erişimi etkinleştirerek bu sayfayı ortaklarınızla veya yüklenicilerinizle paylaşın. Sayfanız .bitrix24.wiki alan adında saklanacağı için Bitrix24 portalınıza girmeleri gerekmeden içeriğinize erişebilirler.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

6knowledge_base

Kullanışlı veriler her zaman elinizin altında

Bilgi tabanınızdaki en yaygın soruları aramalarına izin vererek yeni çalışanlara işi öğretin ve onları eğitin. Hatta CRM gibi ilgili modüllerin içindeki bazı makaleleri, örneğin anlaşmalar ve müşteri adaylarıyla nasıl çalışılacağına yönelik olanları entegre edebilirsiniz.

7knowledge_base

Sohbet aracılığıyla makaleleri tartışın

Kendisiyle ilgili çeşitli konuları tartışmak için her bilgi tabanı için ayrı bir sohbet oluşturabilirsiniz. Mesaj geçmişi, sohbet geçmişi ait olduğu makaleye eklendiğinden daha sonra kolayca bulunabilir.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

8knowledge_base

Her proje için ayrı bilgi tabanı

Bir çalışma grubu içinde kendi kuralları, algoritmaları ve diğer önemli bilgileri olan bir bilgi tabanı oluşturun. Projeye katılan herkes bu bilgi tabanına erişebilir ve içindeki içeriği düzenleyebilir, paylaşabilir ve tartışabilir.

9knowledge_base

Masaüstü veya mobil üzerinden erişilebilir

Bitrix24 Bilgi Tabanı'nıza ofiste, evde veya yolda, nerede olursanız olun herhangi bir cihaz ve herhangi bir yerden ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ BAŞLAYIN

10knowledge_base

15.000.000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor
Mobil ve masaüstü
Bitrix24, Android, iOS, Mac ve PC için ücretsiz mobil ve masaüstü uygulamaları ile birlikte geliyor
tools_inc_desktop_app

Şirket İçi

Açık kaynak kodu erişimi sayesinde Bitrix24 bulut ortamında ve şirket içinde kullanılabilir. Platformu kendi sunucunuza kurabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

tools_inc_on-premise

API

API ve REST API, hem bulut ortamda hem de Bitrix24'ün kurum içi sürümlerinde kullanılabilir.

tools_inc_api

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

logo-mailchimp
logo-slack
logo-skype
logo-office365
logo-xero
logo-zapier
logo-quickbooks
logo-google-drive
Bitrix24'te başka neler yapabilirsiniz?
İletİşİm
Görevler ve Projeler
CRM
Bağlanti Merkezİ
Web sİtelerİ