Bitrix24 Drive

Bitrix24 ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan My Drive, işle ilgili dosyaları oluşturabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir yerdir. Herhangi bir cihazdan kolayca erişilebilir, Google Dokümanlar ve Office 365 ile entegredir ve erişim izinleri yapılandırılabilir. Bir bulut depolama alanından daha fazla ne istenebilir ki?
collaboration_main

Ekip Çalışmanızı Güçlendirin

Bitrix24 Drive, modern bir bulut depolama hizmetinden bekleyebileceğiniz her şeye sahiptir. Tek büyük bir fark olarak Bitrix24 araçlarının geri kalanıyla zaten entegre edilmiştir, bu da işle ilgili dosyalarınızı depolamak ve yönetmek için üçüncü taraf bir uygulama kullanmaya gerek olmadığı anlamına gelir.

2-drive

Tüm cihazlardan 7/24 çevrim içi veya çevrim dışı erişim

Yapılandırılabilir erişim izinleri

Tüm verileriniz için güvenli ve sağlam depolama

Office 365 ve Google Dokümanlar ile entegre

BITRIX24'Ü ÜCRETSİZ EDİNİN

İstediğiniz Yerde İstediğiniz Zaman İş Birliği Yapın

Bitrix24 Drive'ı kullanarak, siz ve ekibiniz önemli belgeleri depolayabilir, bunları birlikte çevrim içi olarak düzenleyebilir ve yalnızca ekibiniz genelinde değil, aynı zamanda harici kullanıcılarla da hızla paylaşabilirsiniz. Departmanınız veya projeniz için bir grup klasörü oluşturun ve ekip arkadaşlarınızı çevrim içi iş birliği yapmaya davet edin.

BITRIX24'Ü ÜCRETSİZ EDİNİN

3-drive

Bitrix24 Masaüstü Uygulamasıyla Çok Daha İyi Çalışır

Bitrix24 masaüstü uygulamasını kullanarak My Drive'ı kurduğunuzda Bitrix24 bulut deposunda saklanan dosyalarınızı ve klasörlerinizi PC'nizde ve tam tersi şekilde senkronize edebilirsiniz.
Daha fazla bilgi

4-drive

Ekibinizin Hâlihazırda Kullandığı Araçlarla Entegre

Bitrix24 Drive, Google Dokümanlar, Office 365 veya MS Office Online ile yerel entegrasyon aracılığıyla belgeleri çevrim içi olarak düzenlemenizi sağlar. Google Drive veya Dropbox'ınızda önceden depoladığınız bazı dosyalarınız varsa, bunları kolayca Bitrix24 Drive'ınıza bağlayabilir ve dosyalarınızı birkaç tıklamayla taşıyabilirsiniz.

BITRIX24'Ü ÜCRETSİZ EDİNİN

5-drive

Erişim İzinleri: Kontrol Her Zaman Sizde

Şirketinizdeki bazı dosyalar ve klasörler herkesin erişimine açık olmamalıdır (örneğin, muhasebe bilgileri veya çok gizli proje verileriniz). Bitrix24 Drive ile bu tür dosyalara erişimi kısıtlayabilir ve/veya yanlışlıkla değişiklikleri önlemek için bunları kilitleyebilirsiniz.

6-drive

Gerçek Zamanlı Kullanım İstatistikleri ve Dosya Durumu Güncellemeleri

Bitrix24 Drive'da yapılan hiçbir şey gözden kaçmaz. Yönettiğiniz dosyalarda yapılan herhangi bir değişiklik durumunda, değişikliğin tarihini ve yapan kişinin adını içeren bir bildirim gönderilir. Bitrix24 Drive ayrıca size ne kadar boş bulut alanı olduğunu gösterir ve güvenli bir temizlik için seçenekler önerir.

BITRIX24'Ü ÜCRETSİZ EDİNİN

7-drive

Verileriniz %100 Güvende. Her Zaman

Veri güvenliğinin önemini diğer tüm şirketlerden daha çok anlıyoruz. Bitrix24 Drive güvenlik özellikleri arasında SSL şifreli veri aktarımı, günlük yedekleme ve sürüm geçmişi/geri yükleme bulunur. Veri merkezlerimiz SAS 70 Type II'ye göre korunmaktadır ve Güvenli Liman standardına uygundur. Bu, bir sivilin alabileceği en yüksek veri güvenliği düzeyi anlamına gelir.

8-drive

15.000.000+ organizasyon Bitrix24 kullanıyor
Mobil ve masaüstü
Bitrix24, Android, iOS, Mac ve PC için ücretsiz mobil ve masaüstü uygulamaları ile birlikte geliyor
tools_inc_desktop_app

Şirket İçi

Açık kaynak kodu erişimi sayesinde Bitrix24 bulut ortamında ve şirket içinde kullanılabilir. Platformu kendi sunucunuza kurabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

tools_inc_on-premise

API

API ve REST API, hem bulut ortamda hem de Bitrix24'ün kurum içi sürümlerinde kullanılabilir.

tools_inc_api

Entegrasyonlar

Bitrix24, Bitrix24.Market'te mevcut çok sayıda entegrasyonla gelir.
İsterseniz REST API'mızı kullanarak kendi uygulamalarınızı da oluşturabilirsiniz.

logo-mailchimp
logo-slack
logo-skype
logo-office365
logo-xero
logo-zapier
logo-quickbooks
logo-google-drive
Bitrix24'te başka neler yapabilirsiniz?
İletİşİm
Görevler ve Projeler
CRM
Bağlanti Merkezİ
Web sİtelerİ