Bitrix24 - en son haberler ve faydalı ipuçları

 • Hiç beklemediğiniz yılbaşı hediyesi...

  Yuliya Skorobogatova 10 December 2018
  winter_sale__1000x500_blog_tr.png

  Yeni Yıl geliyor! Gelecek yılın hepimize mutluluk, sağlık ve zenginlik getirmesini tüm kalbimizle umuyoruz. Zenginlik demişken, işte muhteşem Bitrix24 kullanıcılarına yılbaşı hediyemiz.

  Eğer daha önce hiç ticari Bitrix24 abonesi olmadıysanız kulağınızı iyi açın. Yeni kullanıcılar için tüm bulut planlarımız seçtiğiniz abonelik süresine göre değişen oranlarda indirimli:
  Daha fazla oku...
 • Yeni Bitrix24 Webmail Çıktı (Üstelik Muhteşem)

  Yuliya Skorobogatova 6 November 2018

  Eğer yeni Bitrix24 webmail'i deneme şansınız olmadıysa mutlaka denemelisiniz. Şaşırıp kalmaya hazır olun.

  Daha fazla oku...
 • Bitrix24 için Artık Öngörücü Çevirici Var

  Yuliya Skorobogatova 1 November 2018
  dialer.jpg

  Bitrix24 için öngörücü bir numara çevirici mi istiyordunuz? O zaman müjdemizi isteriz. Telefon konusunda ortağımız olan Telephony24.com, Bitrix24 hesabınızın içinden öngörücü numara çevirme özelliklerini kullanmanıza izin veren özel bir uygulama yayınladı. İyi aramalar!

  Not: Eğer öngörücü numara çevirme uygulamasını sevdiyseniz aynı ortağımızın Call Center Wizard uygulamasını da denemeyi unutmayın.

 • website_bitrix24.jpg
   

  Sizin için yine bir yeniliğimiz var!


  Daha fazla oku...
 • Yeni Görev Otomasyon Kurallarıyla Tanışın

  Yuliya Skorobogatova 2 October 2018
  automation rules (1).jpg

  Görevler içinde boğuluyorsanız, büyük projeler huzurunuzu kaçırıyorsa o zaman görev otomasyon kuralları tam ihtiyacınız olan araç! Otomasyon kurallarını belirleyince Bitrix2 otomatikman bildirim yollayacak, sorumluyu ya da teslim tarihini değiştirecek ya da önceden belirlenmiş diğer işlemleri yapacaktır.

  Daha fazla öğrenmek için lütfen Yardım Masası makalemizi okuyun.

 • Bitrix24 Sitelerinde Yenilik: Yayından Kaldırma

  Yuliya Skorobogatova 27 September 2018
  unpublish (1).png

  Müşterilerinizin web sitenizi görmesini istemiyorsanız web sitesini yayından kaldırabilirsiniz. Bu web sitesini daha sonra tekrar aynı adresle yayına sokabilirsiniz. Bu Yardım Masası makalesinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.    
 • missedcallsprocessing.jpg
  Bitrix24 Telefon özelliğine cevapsız aramaları yönetmenin yeni yollarını ekledik. Artık, seçilen Bitrix24 kullanıcılarından hiçbiri çağrıyı yanıtlamazsa atılacak bir sonraki adımı seçebilirsiniz.

  Daha fazla oku...
 • doctemplates (1).jpg

  Belge şablonları, farklı veriler yerine kullanılan sembolik kodlar içerir. Ama farklı tarih ve adres biçimleri varken, ihtiyacınız olan belli bir tarihi nasıl seçebilirsiniz? Endişelenmeyin, belge şablonlarındaki sembolik kodları değiştirerek bu sorunu çözebilirsiniz. Daha fazlasını Yardım Masası makalemizden okuyun.

 • Bitrix24 Sürücü Senkronizasyonunda Yenilik

  Yuliya Skorobogatova 10 September 2018
  drive.jpg
  Elastic drive
  Elastic drive, senkronizasyonun yeni ve özel bir yolu. Bu seçenek etkinleştirildiğinde dosyalar sabit diskinize indirilmez. Bu dosyaların sadece bir listesini görebilirsiniz. Dosyalar yalnızca üzerlerinde çalışmaya başladığınızda (açtığınızda, yeniden isimlendirdiğinizde vb.) indirilir. Elastic drive seçeneği sabit disk alanından tasarruf sağlar ve senkronizasyonu hızlandırır.
   

  Senkronizasyon nasıl etkinleştirilir?

  Bunun için, Bitrix24Desktop uygulamasının son sürümü kurulu olmalı. Bitrix24 masaüstü uygulamasının menüsündeki "cloud" düğmesine basın. Sonra çark düğmesine tıklayıp > Settings’i seçin. Dosyalarınızın kaydedilmesini istediğiniz klasörü Specify Folder kısmından belirleyip buradaki Elastic drive seçeneğini etkinleştirin.

 • Bitrix24'te silinmiş görevleri artık kurtarabilirsiniz

  Yuliya Skorobogatova 5 September 2018
  tasksrecycle2.png

  Yoğun istek üzerine, ticari abonelik planındaki Bitrix24 hesaplarına, silinmiş görevleri geri getirme özelliği ekledik. Daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 •  

  Bitrix24’ün bir proje yönetim platformu olarak giderek artan popülerliği (şu anda dünya çapında 3,5 milyondan fazla şirket tarafından kullanılıyor) birçok şirketin görevlerini Trello, Asana, Basecamp, Wrike ve diğer çözümlerden Bitrix24’e taşımak istediği anlamına geliyor. Bu yüzden, görevlerin farklı proje yönetim platformları arasında basit bir Excel dosyasıyla kolayca taşınmasına izin veren basit bir CSV görev aktarma mekanizması geliştirdik. Kullanım talimatlarını  buradan bulabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, bu konuda yardıma gereksinim duyarsanız lütfen çekinmeden yerel Bitrix24 ortağınızla bağlantıya geçin.

 • CRM Sürücü Temizliği

  Yuliya Skorobogatova 30 July 2018
  crmdriveusage2.png

  Eğer CRM’yi günlük olarak kullanan birden çok çalışanınız varsa sürücünüz göz açıp kapayana kadar dolabilir. Ama artık yeni CRM Cleanup özelliği sayesinde potansiyel müşterilerde, anlaşmalarda, kişilerde, etkinliklerde ve diğer CRM varlıklarında, istenmeyen eski dosyaları rahatça silebilirsiniz. En güzeli, bu işlemin tümüyle otomatikleştirilebilmesi. Daha fazla öğrenmek için lütfen bu yardım makalesini okuyun.

 • Belgelerinizi "Sign Here" uygulamasıyla imzalayın

  Yuliya Skorobogatova 27 July 2018
  signaturit-scheme (1).png
  Sign Here” Signaturit.com e-imza hizmetini Bitrix24’e entegre ediyor. Bu entegrasyon GDPR ile uyumluluk sağlıyor ve imzalanan belgeye yasal statü kazandırıyor.
  Daha fazla oku...
 • Bitrix24 CRM içinde Yeni Belge Oluşturucu

  Yuliya Skorobogatova 25 July 2018
  docbuilder.png
  Kısa süre önce 2018 Bahar Lansman sunumunda duyurduğumuz gibi, artık tüm hesapların CRM içinde yeni bir belge oluşturucusu var. Yani artık CRM’nizin içinden kendi şablonlarınızı kullanarak HER TÜRLÜ belgeyi oluşturabilirsiniz. Kontratlar, gizlilik sözleşmeleri, irsaliyeler, konşimentolar, manifestolar, satınalma emirleri, hizmet anlaşmaları… Aklınıza ne gelirse.
   
  Daha fazla oku...
 • quickbooks.png
  Geçen yıl, Bitrix24’ü QuickBooks bulut hizmetine bağlayan bir entegrasyon uygulaması yayımlamıştık. Birçoğunuz aynı tür entegrasyonu masaüstü QuickBooks hesapları için de istediniz. Bitrix24’ün artık bunu da yapabildiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bitrix24 hesaplarınızı QuickBooks’un masaüstü sürümleriyle  senkronize etmek için lütfen bu uygulamayı kullanın.
Post 1 - 15 of 22
First | Prev. | 1 2 | Next | Last
4,000,000+
organizasyon
Bitrix24 kullanıyor